מדריך רהיטים מעור

רהיטים מעור

מדריך רהיטים מעור

רהיטים מעור כחלק ממהפכת הסטיילינג ועיצוב הבית שפושטת בשנים האחרונות כמו אש בשדה קוצים, קשה להתעלם ממגוון חדש ומפתיע של כורסאות שונות ומפתיעות אשר ממלאות את קטלוגי העיצוב האחרונים. אם עד השנים האחרונות רהיטים שהיו מוכרים לנו ורהיטים שאכלסו את הבתים, המשרדים וסביבות העבודה שלנו התאפיינו בקו סטנדרטי ומעט שמרני -כך שקשה שלא להתלהב מהמגוון החדש והמרענן של אינספור רהיטים חדשים ומעוצבים שאפשר להיתקל בהם כיום.
כחלק מההגדרה העצמית שלנו כאינדיבידואלים, בעלי צרכים אישיים ומגוונים המשתנים מאדם לאדם, כך גם הכורסאות שלנו, שהם חלק אינטגראלי מהנוף בביתנו אותו אנו רגילים לראות ביום יום, כורסאות מעור יכולות וצריכות לשקף את תפיסתנו והעדפותינו השונות. תפיסת העולם המיושנת, שלפיה כל האוכלוסייה מצוידת באותם סטים של רהיטים סטנדרטים, משעממים ואפרוריים, שלא אומרים כלום על האדם לו הם שייכים, היא תפיסה שעוברת מהעולם. כחלק ממהפכת עיצוב הבית, עם כניסתם לשוק של מגוון עצום של כורסאות מעור, במגוון גדלים, צבעים, חומרים (רהיטים מעור, רהיטים מבד וכו') ואפיונים, יותר ויותר אנשים מצליחים למצוא לעצמם את הרהיטים האישיים, שמתאימים בדיוק להם ולאווירה המסוימת שהם מעוניינים לשדר בביתם.
לדוגמה, רהיטים מעור הם רהיטים העמידים יותר לאורך זמן ולרוב משדרים כבדות, מכובדות ויוקרתיות. לעומתם, רהיטים מבד משדרים לרוב תחושות קלילות ואווריריות, ומאפשרים מנעד צבעוני רחב יותר לרהיטים שלכם (כמו כן, ריפוד הבד ברהיטים אלו ניתן להסרה ולרחצה).

רהיטים לבית

אצלנו ברשת דיבאני סנטר תוכלו למצוא מגוון רחב של רהיטים לבית מייצור עור כגון כורסאות מעור, סלוני עור, מערכות ישיבה ופינות ישיבה מעור, ועוד רהיטים שמתאימים לכל הצרכים וכאלו שיאפשרו לכם לאבזר את הבית שלכם בנוחות מרבית בלי להתפשר כמובן על הפן העיצובי החדשני. פרט לסוגים רבים של ריהוט עור ורהיטים מבד, תוכלו למצוא אצלנו רהיטים המשרתים פונקציות רבות ומגוונות, כגון: מערכות ישיבה סטנדרטיות, מערכות ישיבה פינתיות, מערכות ישיבה עם פונקציות מסאז', כורסאות בגדלים שונים, ספות קלות, ספות מוגבהות, הדומים (כסאות קטנים חסרי משענת גב, המשמשים לרוב כמשענות לרגלים), ולמעשה כל סוגי הריהוט היוקרתי לבית למעט חדרי שינה.
המגוון הרחב והעיצובים המגוונים שתוכלו למצוא אצלנו בדיבאני סנטר יבטיחו לכם חווית קנייה חד פעמית, כזו שעשויה לערער את כל מה שחשבתם שאתם יודעים עד היום על עולם הרהיטים. מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר דיבאני סנטר מערכות ישיבה מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של דיבאני סנטר.
גודל פונט
נידוגיות