כיצד לשלב אקססוריז לבית שלכם?

סביבת המגורים המודרנית מתאפיינת בין היתר בפריטי ריהוט קונספטואליים המותאמים לסגנון העיצובי המועדף עליכם, כאשר לכל סגנון עיצובי כזה או אחר, ניתן להוסיף היצע מגוון של אקססוריז לבית שהם למעשה פריטי עיצוב שונים שתפקידם לשדרג את סביבת המגורים ולהוסיף מימד נוסף של עיצוב לבית.

ברשימת פריטי האקססוריז לבית ניתן למצוא בין היתר מוצרים שימושיים ליומיום כגון: מראות, שעונים, וואזות מעוצבות, כריות נוי וכדומה, וזאת לצד פריטים המשדרגים כל מזנון או שידה כגון: פסלונים מעוצבים וכדומה. פריטי האקססוריז השונים מאפשרים לכם ליהנות ממראה עיצובי מושלם של סביבת המגורים ולמעשה מאפשרים לכם לחדש את סביבת המגורים בכל פעם מחדש באמצעות פריט נוי קטן שעושה את ההבדל הגדול.

הבית לובש אופנה…

כיום, נהוג לאבזר את סביבת המגורים במספר הולך וגדל של פריטי אקססוריז מעוצבים המוסיפים מימד עיצובי נוסף למערכות הריהוט המעוצבות המוצבות בתוך חלל המגורים. היופי בעולם האקססוריז לבית טמון בעבודה הפשוטה שאתם יכולים לחדש את סביבת מגוריכם מדי מספר שבועות או חודשים ולמעשה בכל פעם שתחליטו לרכוש פריט אקססוריז חדש ומעוצב לסביבת המגורים.

פריטי האקססוריז השונים לסביבת המגורים מיוצרים כיום מחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים והם מתאפיינים ברמת גימור מושלמת ויוקרתית. פריטים אלו מותאמים לכל חלל מגורים ייעודי בשטח הבית או הדירה, החל מפריטי אקססוריז למטבח ועד לפריטי אקססוריז לסלון, חדרי שינה מעוצבים , לחדרי הרחצה וכדומה.

אקססוריז לבית פסלי כלבלבים בדגמים שונים
אקססוריז לבית פסלי כלבלבים בדגמים שונים

דיבנאי סנטר מציגה: אקססוריז לבית קולקציית אביב – קיץ 2019

אצלנו ב-דיבאני סנטר, רשת ריהוט היוקרה המובילה ביותר בישראל, תוכלו למצוא היצע מגוון ומתחדש של פריטי אקססוריז לבית. פריטי האקססוריז שלנו מיוצרים באמצעות חומרי הגלם האיכותיים ביותר בענף האקססוריז לבית והם מתוכננים על ידי מעצבי הבית של החברה וזאת על מנת שיתאימו באופן המושלם ביותר לכל אחד מפריטי הריהוט היוקרתיים המשווקים בישראל.

בין יתר פריטי האקססוריז לבית המשווקים בכל אחת מחנויות הרשת בישראל, תוכלו למצוא היצע מרשים של מראות, כריות נוי, שטיחים, מנורות וזאת לצד פריטי אקססוריז לבית כגון פסלונים צבעוניים של דמויות שונות בגדלים שונים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן