הדום נשלף ואיך הוא חוסך לך מקום

כיצד מעצבים סלון מרווח? מה מאפיין פתרונות ישיבה ורהיטים דינאמיים?

סלון מרווח הוא תנאי לאיכות חיים. בגלל שמדובר בחדר הכי חשוב בבית וגם במקום הראשון שאותו האורחים רואים כאשר הם מגיעים לביקור, מומלץ להשקיע מחשבה בעיצוב של הסלון ולא לשכוח לשמור על מרווח של 45 ס"מ לפחות בין הרהיטים ועל שוליים של 60 ס"מ מינימום בין הקיר לבין קצה השטיח. כמו כן, צריך לבדוק איזה רהיטים מתאימים לסלון מבחינת סגנון העיצוב ולוודא שניתן להשתמש בהם בלי לגזול ממנו מקום יקר ערך.

הדומים נשלפים מוצאים בדיבאני סנטר

דיבאני סנטר משתמשת בכל שנות הניסיון שיש לה על מנת לרענן את קטלוג המוצרים באופן שעונה במדויק על הצרכים שלך. מעבר לכך, המטרה שלנו היא להפוך את העסקה הבאה שלך למשתלמת יותר – לכן אצלנו מאפשרים לך לבחור בין טרייד אין, 36 תשלומים שווים או 100% מימון.

הדום נשלף כורסא מדגם LETO
הדום נשלף כורסא מדגם LETO

הדינאמיות של הדום נשלף

עיצוב נכון של סלון מרווח מתחיל בשמירת המרחק המתאים בין הספה, הכורסא ושולחן הקפה. בגלל שאלו הרהיטים שבלעדיהם אי אפשר לעצב את הסלון ולייחד אותו בהשוואה לשאר החדרים בבית, המיקום של כל אחד מהם בנפרד חייב להתכתב עם הסגנון הכללי ועם השטח של החדר במ"ר. נכון להיום, גודל של סלון ממוצע עומד על 12 מ"ר והמשמעות היא שמדי פעם צריך לחשוב בצורה יצירתית ולתת עדיפות לרהיטים דינאמיים.

אחת הדרכים לגלות יצירתיות בעיצוב הסלון היא לבחור עבורו כורסאות עם הדום שמסוגל להישלף פנימה והחוצה בלחיצת כפתור או במשיכת זרוע ייעודית. בשגרה וכשאין אורחים, ניתן לפתוח את ההדום ולהתפנק עם רגליים שמושטות קדימה. לחילופין, בעת אירוח או כאשר הסלון צפוף – אפשר לסגור בקלות את ההדום ולשמור על חלל מרווח ונעים.

רוצה שההדום יישלף בלי שהתקציב ייגמר? אנחנו כאן בשבילך

הקטלוג של דיבאני סנטר מיועד למי שמחפש הדום נשלף איכותי – ואפשרויות תשלום נוחות. רוצה להתרשם מהפריטים המתאימים לך? נשמח להכניס אותך כבר עכשיו לרשימת הלקוחות המרוצים ולעמוד לרשותך במוקדי השירות ובסניפים עם תשובה לכל שאלה.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן