מיטות זוגיות

wsi imageoptim wsi imageoptim wsi imageoptim all2 0006 APAA 6 e1538988569419

דיבאני סנטר משווקת מגוון רחב של מיטות זוגיות שיכולות לשדרג את חדר השינה שלך. עם המיטות שלנו איכות השינה שלך תשתפר, כי אנחנו יודעים לבחור בקפידה את חומרי הגלם ולהתאים אותם עבורך. מעבר לכך, בקטלוג הדגמים שלנו מופיעות מיטות שיכולות להתאים גם לחדרי שינה קטנים או גדולים וגם לכל סגנונות העיצוב.

מיטה זוגית לחדר שינה מדגם FLOWER: מאיטליה עד אליך

חדר שינה דגם FLOWER הוא מה שחיכית לו על מנת להרגיש בחו"ל בכל בוקר מחדש. עם עיצוב מודרני ומיטה תוצרת איטליה, אנחנו מביאים אליך חדר שינה מושלם עם אחריות VIP.

בין היתר, בדגם FLOWER מחכה לך בסיס מיטה בריפוד עור או בד לבחירתך וגם 2 סוגי רגליים לבחירה. כמו כן, אנו מציגים את דגם FLOWER של המיטה בגדלים 90/120/140/160/180 ובספקטרום רחב של צבעים וגוונים.

מיטה זוגית מדגם ROYAL: כל מה שחלמת עליו

חדר שינה דגם ROYAL מגיע עם בסיס מיטה בריפוד או עור בד וגם הוא מיוצר מאיטליה. כאן יש כבר 5 סוגי רגליים לבחירה, אפשרות לארגז מצעים נפתח ואופציה להזמנה בגדלים 90/120/140/160/180.

מבחינת צבעים, אנו מעמידים לרשותך ספקטרום גוונים רחב לצבעי העור והבד ומתחייבים לרמת גימור גבוהה ואקסקלוסיבית. בכל מה שנוגע למיטות וחדרי שינה, אצלנו יש גם מבצעים ייחודיים שיהפכו את הריהוט של החדר הכי חשוב בבית למשתלם במיוחד עבורך.

למה לקנות את מיטות זוגיות בדיבאני סנטר?

מעצבי פנים, אנשים פרטיים ואדריכלים בוחרים בנו בגלל הסחורה האיכותית ואפשרויות התשלום הרבות. אפשר להתרשם מקטלוג חדרי שינה באתר הרשמי וניתן גם להגיע אל סניפי הרשת כדי לראות את הרהיטים מקרוב.

נציגי דיבאני סנטר מחכים לשמוע ממך עם הצעות טרייד אין ואפשרות לפריסה של 36 תשלומים. אם הגעת למסקנה שהגיע הזמן להחליף את החדר אך מסגרת התקציב אינה מאפשרת זאת, נוכל גם להציע לך 100% מימון. השאיפה שלנו היא לצרף אותך אל רשימת הלקוחות המרוצים ולעזור לך לבחור את המיטה ואת הריהוט. כעת כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר ונעמוד לרשותך בהקדם האפשרי!