סלון במבצע בדיבאני סנטר

סלון במבצע שאסור לפספס

מחירם של סלונים בארץ נע בין אלפי שקלים בודדים לעשרות אלפי שקלים והוא תלוי במספר משתנים. לאיכות הריפוד יש השפעה רצינית על העלות, אולם חשוב לא להתפתות למחיר זול מכיוון שלעתים קרובות מה שעולה בזול בסוף עולה ביוקר.  ענף הריהוט בכלל והסלונים בפרט משופע במבחר דגמים והרבה מבצעים. חשוב לבדוק סלון במבצע המוצע בשוק. עיקר הדגש הוא על איכות הריפוד וחומרי הגלם. בחירה לא נכונה ואי הקפדה על מרכיבים אלו תבטיח לכם סלון פגום אשר ישחק מהר מאד ויאבד מעיצוב ואיכותו. כך שעדיף להשקיע פעם אחת לטווח ארוך ולחסוך זמן וכסף בעתיד. השפעה נוספת על המחיר יש לפונקציות העיצוב והתוספות כמו ריקליינרים, משענות מיוחדות, אשר מייקרות גם הן את הסלון בצורה ניכרת. סלון עם שזלונג, או סלון פינתי בדרך כלל יהיו יקרים יותר מסלון קלאסי רגיל.

סלונים במבצע בדיבאני סנטר

הסלון הוא החלל הראשי בבית בו אנחנו מבלים את רוב שעות הפנאי שלנו  הוא גם החדר בו אנחנו מארחים. בתוך הסלון, מערכות ישיבה הם הפריט המרכזי ולכן כל שדרוג של סלון כולל בראש וראשונה רכישת מערכת ישיבה חדשה. והאפשרויות הן כמעט אינסופיות, החל מהמערכות הקלאסיות של ספה תלת מושבית ועוד דו-מושבית וכורסא בודדת או ספה  אחת ארוכה, עם או בלי שזלונג, ספה נפתחת ההופכת למיטה, ריקליינרים ספה נפתחת ההופכת לכורסאות טלוויזיה אישיות, ספה פינתית ועוד. וכמובן סלון מעור או מבד. אחד המרכיבים המכריעים בבחירת  סלון הוא נושא התקציב.

מערכת ישיבה
מערכת ישיבה מדגם LOFT

למבצעים נוספים לתקופת זמן מוגבלת היכנסו >>>

בשנים האחרונות חברות גדולות וטובות מציעות סלון במבצע אם זה באולם התצוגה שלהן ואפילו לאחרונה גם באינטרנט כחלק משיווק ומכירה. על כן ישנה חשיבות גבוהה בבחירת סלון במבצע אשר יענה על הצרכים שלכם אך ישמור בוודאות על איכות וטיב המוצר על מנת שלא ישחק מהר ולא יאבד מאיכותו ונוחותו. על כן בבחירת רכישה של סלון במבצע יש גם חשיבות לבחור ביצרן או בחברה בעלת הניסיון המוכח בתחום על מנת שתוכלו להנות מקניה בטוחה ואמינה שתשרת אתכם נאמנה לאורך שנים.

סלונים במבצע
מערכת ישיבה מעור במבצע דגם TARGET היוקרתית

בדיבאני סנטר, רשת ייצור הרהיטים הבינלאומית, תוכלו עכשיו להנות מבחירת סלון במבצע בתנאים חסרי תקדים, תוך שמירה וודאית על סלון יוקרתי ואיכותי המעוצב בעיצוב ייחודי ומקורי. כרשת בעלת מוניטין רב בארץ ובעולם, וכיצרנית המקפידה על כל תהליכי הייצור וחומרי הגלם האיכותיים, ניתן היום לבחור סלון במבצע ממבחר דגמים עשיר המצוי באתר החברה ובאולמות התצוגה ולהנות ממבצעי מחירים מפתיעים, תנאי תשלום נוחים עד 36 תשלומים שווים ומאספקה מהירה עד לבית הלקוח.

זה הזמן להתחדש בסלון במבצע, ברשת הרהיטים הגדולה של דיבאני סנטר וליהנות מקניה איכותית ומהנה.

 

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן