עור סיני

מערכת ישיבה - KELVIN GIORMANI 217

על עור סיני כבר שמעתם?

לחלק מרהיטי העור המיובאים לישראל מהמזרח הרחוק (ובעיקר מסין) יצא עד לפני שנים לא רבות שם של רהיטים זולים שאיכותם מוטלת בספק, ואולי ברמה מסוימת אף בצדק. הרוכשים הודרכו לנקות אותם רק בחומרים מסוימים שאינם חריפים ואינם גורמים לעור הצבוע לאבד את צבעו, הרהיטים עצמם נתפרו מפיסות עור שאינן אחידות ברמת איכותן, שלא לדבר על איכות העץ של שלד הריהוט, שעליו נמתח העור. אבל הדרישה לאיכות בשנים האחרונות העלתה את קרנו של העור הסיני, ומיקמה אותו ברמת איכות הדומה לזו של העור האיטלקי.

מה חולל את השינוי בתפישה?

כדי להסביר זאת נזדקק למעט חומר רקע: בניגוד לעור האיטלקי, שלו יש דרגות איכות רבות ושונות, לעור הסיני יש שלוש דרגות איכות בלבד: Low grain, Middle grain ו-High grain. בעוד הדרגות הנמוכה והבינונית היו אלה ששלטו בעבר בשוק הריהוט מעור שהגיע מסין, בשנים האחרונות, בעקבות דרישת פלחי השוק האמריקאיים והאירופיים, פינה העור הסיני הירוד באיכותו את מקומו לעור המשובח, וכיום, רוב מוצרי ריהוט העור הסיני המגיעים לעולם המערבי אינם נופלים באיכות העור, עיבודו, צביעתו ותפירתו  ממוצרי ריהוט העשויים עור איטלקי. כמובן, עדיין ניתן לרכוש ריהוט העשוי עור סיני זול, אבל, כיום, בזכות המודעות לאיכויות השונות, מוצרים כאלה כבר כמעט ואינם מצליחים להסתנן לשוק הריהוט המערבי, ובמידה שכן, ניתן לזהותם ב"זכות" מחירם הזול באופן משמעותי מריהוט איכותי מעור סיני משובח.

KELVIN GIORMANI – איכות ויוקרה מהמזרח הרחוק

גורם נוסף ששינה את הדעה על ריהוט העור הסיני בתחילת שנות ה-90, היה הופעת ליין הריהוט של KELVIN GIORMANI מהונג קונג. החברה, שנוסדה ב-1991 על ידי Kelvin Ng ו-Jane Tong, נהפכה עד מהרה מחברה שרק מייצרת ומשווקת ספות סלון מיוחדות לחברה הידועה ומפורסמת בכל רחבי העולם בזכות ריהוט העור האיכותי והיוקרתי שאותו היא מציעה ללקוחותיה. אמות המידה הגבוהות לעיבוד העור, המונהגות על יד KELVIN GIORMANI, רמת הצביעה, איכות התיפורים והגימורים וההקפדה על איכות אף בפרטים הקטנים, הן אלה שגרמו לקווי הריהוט המיוחדים של KELVIN GIORMANI לזכות שנה אחר שנה ברציפות בפרסים בינלאומיים נחשבים בתחום עיצוב הריהוט בכלל והסלונים בפרט.

עור סיני לא בבית ספרנו
מערכת ישיבה פינתית

מה מיוחד ב-KELVIN GIORMANI?

אין "סתם" פריט ריהוט אצל KELVIN GIORMANI. לכל ספה וספה יש השראה משלה לעיצובה: כנפי פרפר עדין, חיות השנה בלוח השנה הסיני (2013 – שנת הנחש, 2014 – שנת הסוס וכן הלאה) קונכיות או יהלומים מלוטשים ועוד (והכול מגיע, כמובן, בלוויית שולחנות תואמים). כל פריט מעוצב, מוקפד, מדוקדק, מדויק ובעיקר – מיוחד ויוצא דופן. כל ספה בליינים של KELVIN GIORMANI נהפכת למרכז הסלון, וככזו, היא זוכה ליחס ההולם והמתאים לה בבתים מעוצבים ונחשבים בכל רחבי העולם.

ליין המוצרים הייחודיים של KELVIN GIORMANI מיובא ומשווק בישראל באופן בלעדי על ידי רשת דיבאני סנטר, אשר מעניקה לרוכשים שנת אחריות ברכישה, בדומה למוצרי הריהוט מעור איטלקי הנרכשים אצלה. כמו בכל תחום, גם בליינים של KELVIN GIORMANI, מקפידה דיבאני סנטר לבחור את פריטי הריהוט המובחרים והמעוצבים ביותר ולהביא אותם לשואפים לאיכות בישראל. ההקפדה על איכות העור, הבחינה המדוקדקת של העיצוב והגימור, הם אלה אשר הקנו לדיבאני סנטר את המוניטין הידוע שלה בעשורים האחרונים (כבר משנת 1974).

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן