ריהוט בעיצוב איטלקי

יחידת קיר - VERSAA

מכירים את האגדה על האדם שנשארו לו שתי פרוטות אחרונות, באחת מהן קנה כיכר לחם ובשנייה קנה פרח. כשנשאל מדוע נהג כך, ענה: "הלחם – כדי שאוכל להתקיים, והפרח – כדי שתהיה לי סיבה להתקיים."?

אין ספק כי החיים שלנו אינם מתמקדים רק בצרכים החיוניים הבסיסיים שלנו, ובכל עת בה יש לנו הזדמנות להעשיר אותם, אנחנו עושים זאת בשמחה, כדי להרגיש שאנחנו חיים במלוא

מובן המילה. הבחירה לריהוט הדירה שלנו ברהיטים איכותיים, אף היא נכנסת לקטגוריה זו, כיוון שרק לעיתים רחוקות נסתפק בריהוט הממלא את מטרתו בלבד. בשל כך, לעיצוב של פריטי הריהוט ישנו משקל גדול ועקרוני בהחלטה שלנו על הריהוט שנבחר.

ריהוט עור איטלקי – האיכות מובנת מעליה

כאשר מדובר על עיצוב איכותי, בכל תחום שהוא, מובן לגמרי כי העיצוב הראשון העולה במוחנו הוא עיצוב איטלקי. ברור למדי, כי ארץ המגף שלא חדלה מלספק לעולם במאות השנים האחרונות דרכים לשפר ולייפות את עצמו על ידי אומנים שיין הקיאנטי זורם בדמם, תוביל גם בתחום עיצוב הריהוט האיכותי בכלל, ובתחום ריהוט העור האיטלקי בפרט. העור האיטלקי נחשב מאז ומעולם כחומר גלם משובח ביותר בתחום הביגוד, ההנעלה ואף הריהוט. המוצרים העשויים מעור זה, נהנים מאורך חיים ארוך במיוחד, גמישות עיצובית אופטימלית וגימור סופי ברמה גבוהה – כל אחד מהיתרונות ההופכים את העור האיטלקי לבחירה האידיאלית כאשר מדובר בפריטי ריהוט כמו סלוני עור, מערכות ישיבה, כורסאות, ספות, ולמעשה, בכל פריט ריהוט איכותי, שבכוונתנו ליהנות ממנו שנים רבות.

ריהוט בעיצוב איטלקי
ריהוט בעיצוב איטלקי

למה, בעצם?

כמו בכל תחום, גם בתחום עיבוד העורות, כאשר האיטלקים עושים משהו, הם מתייחסים אליו ברצינות רבה והופכים אותו לאומנות של ממש. כאן, מככבים האיטלקים עם מסורת בורסקאות ענפה העוברת מדור לדור, והקפדה על עבודת יד קלאסית מסורתית (ואיכותית) שמטרתה להפוך את העור לעדין יותר ועם זאת, במקביל, לעמיד יותר, על מנת שיעמוד בדרישות ממנו.

לצידם של מפעלי עיבוד העור הקיימים מאות שנים, פועלים מעצבי הריהוט, המקפידים להתעדכן בטרנדים האופנתיים והעדכניים ביותר והתופרים – המביאים לכדי ביטוי ממשי ופיזי את היצירתיות של המעצבים, תוך שימוש בטכניקות התפירה ובטכנולוגיות התואמות לכל רהיט, סוג עור וכן הלאה.

מה קובע את איכותם של רהיטי עור?

ריהוט בעיצוב איטלקי נבנה תוך כדי עמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר, כאשר כל מוצר, בכל שלב בייצורו, מפוקח בקפידה על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. החל מאיכותו של העור כחומר גלם וטכנולוגיות העיבוד הנבחרות, דרך סוג העץ המרכיב את השלד וחיבור חלקיו וכלה בסוג התכים והתפרים המחברים את חלקי העור האחד למשנהו, כל אחד מהפרטים והתהליכים נבחן בעין ביקורתית ומתוך כוונה ליצור פריט ריהוט איכותי, הרמוני ופונקציונאלי, שאיננו מהווה "אך ורק" כורסה, ספה או מערכת ישיבה בלבד, אלא חלק ממכלול שלם ההופך את החיים ליפים ונוחים יותר.

אנחנו, בדיבאני סנטר, מעמידים לרשותכם מבחר איכותי ומפואר של ריהוט סלון מעור, על מנת שבסופו של יום עבודה מפרך, כאשר אתם מגיעים הביתה, חולצים את הנעליים ומשתרעים על הספה, תזכו למה שמגיע לכם – ריהוט העור האיכותי והנוח ביותר.

 

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן