בחירת מזנון מחמיא לחלל

מזנון 4 דלתות דגם VERSAA

מזנונים הם רהיטים בעלי נוכחות. ניתן להעמיד את הרהיט בכניסה לבית, בסלון ליד שולחן הסלון ואפילו בחדר השינה. כיוון שמדובר ברהיט אשר קשה לפספס אותו, יש להתאים אותו למרחב ולדאוג שיהיה פרקטי ונוח לשימוש.

התאמת מזנון למרחב

ישנם שלושה דברים שכדאי להתחשב בהם בעת ביצוע התאמה בין מזנונים לבין החלל. הראשון הוא הפרופורציות. חשוב מאד שהמזנון יתאים למקום ולא יכביד עליו מבחינת הנוכחות. לחילופין, חשוב שהוא לא יהיה קטן מדי כיוון שאז הוא לא יהיה פרקטי ולא יוכל להכיל את מה שחשוב לך לשים בו או להניח עליו. יש להתאים בין מזנונים לבין העיצוב של החלל בו הוא נמצא וכמו כן חשוב מאד שהוא יהיה פרקטי ויתאים למה שתכננת שהוא יכיל.

בחירת מזנון בקלות – דגמים מובילים של מזנונים

בדיבאני סנטר מחכים לך שלל רהיטים לבית וכל זאת במימון מלא או פריסה ל-36 תשלומים. בין דגמי המזנונים המובילים ניתן לראות את השניים הבאים:

דגם GOYAA

דגם זה מרשים העומד על רגלי ברזל מעוצבות שמרחיקות אותו מהרצפה ומאפשרות גם לנקות תחתיו בלי להזיז אותו ממקום למקום. את דלתות העץ אי אפשר לפספס, הן בעלות נוכחות מרשימה ומעניקות עיצוב ייחודי לחלל שלך.

דגם זה עשוי עץ מלא מאסיבי. אורכו 2.10 מטר ואת הפלטה העליונה ניתן להחליף בהזמנה אישית לפלטת זכוכית.

מזנון מדגם GOYAA
מזנון מדגם GOYAA

דגם MIKAA

דגם מרשים זה עשוי עץ בציפוי פורמייקה. הדגם עשוי MDF ומצופה בלכה. החזיתות גם הן מ-MDF ומצופות פורמייקה. בדיבאני ניתן להתאים את המזנונים ולהוסיף ציפוי לכה, זכוכית או לשנות את המראה לעץ מוכתם.

רגלי הדגם עשויות נירוסטה ומעמידות אותו במרחק מן הרצפה כך שאפשר לנקות תחתו בקלות. דגם זה מרשים בגודלו. האורך שלו עולה על שני מטרים והנוכחות שלו תוסיף רבות לחלל.

מזנון מדגם MIKAA
מזנון מדגם MIKAA

בחירת מזנון הגעת למקום הנכון לעיצוב הבית

הקטלוג של דיבאני סנטר כולל שלל רהיטים מרשימים לבית. זה הזמן שלך להסתכל על המגוון כאן באתר או להיכנס אל אחד מסניפי החנות. הצוות המקצועי, הרהיטים המעוצבים ואפשרות הפריסה לתשלומים ייתנו לך סיבה מספקת לעצב ולשנות את הבית.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן