שולחנות סלון

כחלק מעיצוב הסלון, ינם מספר פריטים המרכיבים את הנראות של הסלון ואחד מהם הוא שולחן הסלון. גם אם החלפתם מערכות ישיבה או שאתם רוצים לחדש את עיצוב הסלון? כחלק מהבחירה אתם חייבים לבחור בשולחן סלון שיתמזג היטב בעיצוב כולו ויעניק לכם הרמוניה מושלמת.

כאמור, שולחן סלון הוא חלק מהעיצוב ומידת השימוש בו תלויה בגובהו, צורתו ולאיזה מטרה נועד. שולחן סלון מעוצב ואיכותי יהווה מוקד לכולם, ולכן חשוב לבחור שולחן סלון שימושי בו תוכלו להניח מזון ושתיה קלה/חמה מבלי לגרום לנזקים בלתי הפיכים. חשוב גם להתייחס לגובה השולחן שיתאים לגודל הספות כך תמנעו חוסר נוחות. בעקבות הכנסת טכנולוגיות ייצור חדשות וזמינות חומרי גלם איכותיים, ניתן לייצר שולחן סלון המורכב משילוב חומרים. עובדה זו מתבטאת בעיצוב ועמידות המוצר לאורך שנים.

ברשת Divani Center המייצרת ומשווקת ריהוט איכותי ויוקרתי ומתמחה בעיצוב כל הבית תוכלו ליהנות ממגוון עצום של שולחנות סלון הנותנות מענה לשילוב עם מערכות ישיבה סלוניות ונותנות מענה מושלם לצרכים השונים ובהתאם לתקציב העומד לטובת רכישה זו. עם זאת, צוות העובדים מתמחים בייעוץ והכוונה על מנת שתוכלו לבחור שולחן סלון עור המותאם לכם באופן אישי.

ברשת Divani Center מעצבים לכם בהתאמה אישית שולחן סלון בעיצוב ייחודי ומקורי על ידי מיטב המעצבים מבית ומהמובילים בשוק עיצוב הרהיטים העולמי. כל שולחן סלון היוצא מהמפעל נבחר בהקפדה יתרה ובדיקת איכויות. החל מקבלת חומרי הגלם, דרך תהליכי הייצור, ועד שינוע ומסירת המוצר המוגמר לבית הלקוח. לכל שולחן סלון ניתנת אחריות ושירות לקוחות עד הבית ולאורך שנים גם לאחר הרכישה. בקבלת שולחן סלון לבית הלקוח, תקבלו חוברת הדרכה לטובת אחזקה ושימור השולחן כדי שתיהנו משימוש אפקטיבי ונוח כפי שציפיתם ולאורך שנים.

שולחנות הסלון של Divani Center מיוצרים בעבודת יד ובטכנולוגיות מתקדמות ביותר ומשלבים מספר חומרים. הבחירה בידכם, ניתן לשלב עץ מלא עם מתכת, זכוכית עם עץ ועוד. ישנם גם דגמים בהם שולחן הסלון מתפרק למספר חלקים וניתן לפזרם במספר מקומות סביב מערכות הישיבה לצרכי נוחות. הנכם מוזמנים להיכנס לאתר החברה ברשת או להגיע לאחד מסניפי הרשת בארץ. צוות העובדים ילווה אתכם בכל תהליך הבחירה וביצוע ההזמנה במחירים אטרקטיביים, פריסת תשלומים, אפשרות מימון עד 100% ותנאי תשלום נוחים כך שתוכלו ליהנות ממוצר איכותי ועמיד לאורך שנים ולשביעות רצונכם.

דילוג לתוכן