כורסא מפנקת – מי צריך יותר מזה?

wsi imageoptim wsi imageoptim wsi imageoptim VIP1

הרהיטים בקטלוג של דיבאני סנטר מציבים רף גבוה עבור כל מי שרוצה לעצב ולשדרג את חלל הפנים של הבית. בראש ובראשונה, אנו גאים בדגמים הנבחרים של כורסאות ומאפשרים לך להשיג אותם ב-100% מימון.

אם כבר התחלת תהליך שיפוץ ועיצוב מחדש, נשמח גם להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת עם טרייד אין על מערכות ישיבה או רהיטים נבחרים אחרים. אצלנו מציעים לך אחריות VIP מהרגע הראשון ולך רק נותר לבחור את הדגם המועדף.

ICARE: כורסא לגוף ולנשמה

דגמי ICARE של כורסאות עור מסתובבת מאפשרת לך לדאוג גם לגב וגם לאיכות החיים. מבחינתך מדובר על הרבה יותר מאשר כורסא, כי הריפוד הוא 100% עור שמחכה לך בקטלוג במגוון צבעים והמבנה הוא של עץ מלא מחוזק סיבית.

כדאי לדעת שדגמי ICARE נהנים מחיזוק של רצועות אלסטיות שזורות ומילוי לטקס ופוליאוריטן מוקצף. כמו כן, זה דגם שמסופק במידה מדיום או לארג' וניתן להוסיף אליו ריקליינר חשמלי לפתיחה עד מצב שכיבה.

BOOST: כורסאות מסתובבות לתמיכה בגב

גברים ונשים שאוהבים להתפנק יכולים ליהנות מדגם BOOST של כורסאות עור מסתובבות. עם בסיס מתכת מסתובב ומבנה של עץ אורן מלא, זה ככל הנראה השילוב שחיפשת בין עלות ותועלת. חוץ מה, דגמי BOOST מחוזקים גם הם ברצועות אלסטיות משולבות להתנגדות גבוהה ומבחינתך מדובר על פוטנציאל לתמיכה אופטימלית לגב.

הריפוד של דגמי BOOST מגיע בעובי של 1.2 או 1.4 מ"מ ומיוצר מעור פרה צבוע. מבחינת מילוי, בתוך המושב וגם במשענת הגב מחכה לך קצף פוליאוריטן משובח בצפיפות מדויקת. אחרי שיושבים על הכורסא הזו, לא מבינים איך אפשר להסתדר בלעדיה.

כורסא מפנקת במבחר דגמים בדיבאני סנטר

אפשרות לטרייד אין על רהיטים מייחדת אותנו לעומת המתחרים ומקלה עליך בעיצוב מחדש של הסלון, הבית או המשרד. לחילופין, אנו מעמידים לרשותך מוקד פעיל של שירות לקוחות ויכולים גם לדאוג לפריסה נוחה של 36 תשלומים. כל שנותר לך לעשות כעת הוא להשאיר פרטים באתר או להגיע אלינו להמשך טיפול – כי נשמח לעמוד לרשותך!