ספה מודרנית – לעיצוב חדשני

מה מאפיין את סגנון העיצוב המודרני? איך בוחרים פתרונות ישיבה לסלון?

סגנון עיצוב מודרני זוכה להצלחה בבתים פרטיים, בדירות קטנות וגדולות וגם במשרדים. בראש ובראשונה, זהו סגנון שמעוצב בדגש על פונקציונאליות ותוך ניצול אופטימאלי של חלל הפנים. כמו כן, בסגנון עיצוב מודרני מעדיפים את הגוונים הקרים על פני הצבעים החמים ואת חומרי המתכת, הזכוכית והאלומיניום על פני העץ.

את הביטוי של סגנון עיצוב מודרני אפשר לראות בשלל דרכים ובעיקר במערכות ישיבה. בגלל שמערכת הישיבה היא הרהיט הכי חשוב ודומיננטי בסלון, כדאי להחליט מראש באיזה ספה מודרנית לבחור ומהו סגנון העיצוב שלה אותה ולתת עדיפות לדגם יוקרתי ואקסקלוסיבי.

ספה מודרנית שמתאימה לבית שלך

החלטת שהגיע הזמן להחליף את הספות אבל אין לך תקציב פנוי? בדיבאני סנטר מאפשרים לך לבחור את אחד הדגמים שבקטלוג ולרכוש אותו בטרייד או ב-36 תשלומים שווים ב-100% מימון. כך אנו מתאימים את הרהיט לבית שלך אבל גם דואגים לכל הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול בתוצאה הסופית.

מערכת ישיבה פינתית מבד דגם MODEM
מערכת ישיבה פינתית מבד דגם MODEM

השוואה בין ספה ומערכות ישיבה

האמת היא שהחלטה על סגנון עיצוב מסוים לא מספיקה כדי לבחור בצורה קונקרטית ומדויקת את מערכת הישיבה שהכי מתאימה לבית. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של סגנון עיצוב מודרני, כדאי לבדוק לכמה מושבים מיועדת כל ספה ומה המידות שלה. השאיפה צריכה להיות מרווח של 60-70 ס"מ בין הרהיטים המרכזיים של הסלון – כמו למשל הכורסא ושולחן הקפה – וצבעי ריפוד שמתכתבים עם הקירות והריצוף.

במילים אחרות, השוואה בין סוגי מערכות ישיבה היא משימה שדורשת התייחסות למפרט המלא של המוצר. את ההשוואה מבססים על סגנון עיצוב מועדף ועל פרטים כגון מידות, מחיר וחומרי גלם. לבסוף, אפשר גם להתייעץ עם אנשי מקצוע ולבחור את מערכת הישיבה לפי הטעם האישי.

מערכת ישיבה מעור דגם MILENA
מערכת ישיבה מעור דגם MILENA

הספות שלך הן הערך שלנו

בדיבאני סנטר מאמינים בשירות עם ערך מוסף ובהקצאת אפשרויות תשלום גמישות ונוחות לכל לקוח. בשביל לעמוד בערכי המותג של החברה, אנו מעמידים לרשותך מרכז שירות לקוחות בטלפון, בפקס או בדואר אלקטרוני ומזמינים אותך להתייעץ איתנו בכל מקרה של דילמה והתלבטות.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן