ספה נפתחת – כל האפשרויות לנוחות שלך

הסלון בבית שלך נועד גם לאירוח ולכן כדאי שתהיה בו ספה ורסטילית. מצד שני, זה לא אומר שעליך להתפשר על העיצוב של הספה או על הנוחות. הפתרון מחכה עבורך בקטלוג של דיבאני סנטר ואנו מזמינים אותך ליהנות מהדור הבא של דגמי ספה מיטה.

מגוון הספות בקטלוג של דיבאני סנטר עומדות בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. כמו כן, אנו בוחרים בקפידה כל ספה שנכנסת לקטלוג ומאפשרים לך לנסות את הדגמים המובילים באולמות התצוגה. כל שנותר לך כעת הוא לפנות מקום ולקבל ספה נפתחת למיטה בהתאמה אישית.

הספה נפתחת והסלון גדל

מערכות ישיבה שיכולות להפוך למיטה עוזרות לשמור על הסלון מרווח ונוח. במקביל, הן מספקות עבורך פתרון אירוח ומתאימות גם למשפחות עם ילדים בגילאים שונים. אז מאיפה מתחילים? הנה כמה הצעות לדגמים מובילים:

TORONTO

דגם TORONTO מביא אליך ספה מבד עם משענות ראש ב-8 מצבים. מלבד אפשרות לתוספת כריות דקורטיביות, הספה מגיעה מעוצבת בקפידה ועם מספר דגמים של משענות יד. כמו כן, אורך הספה הסופי משתנה בהתאם למשענות היד שנבחרו ולכן כל סנטימטר בסלון שלך מנוצל בקפידה.

ספה נפתחת דגם TORONTO
ספה נפתחת דגם TORONTO

WILLIAM

ריקליינר מעניק לדגם WILLIAM ערך מוסף שקשה למצוא במערכות ישיבה פינתיות אחרות. הריקליינר תורם לנוחות ולדינאמיות של הספה, הוא עובד נהדר עם רגליים בגובה 4 ס"מ ואפשר להשיג אותו במנגנון הפעלה מכאני או חשמלי.

מעבר לכך, ריקליינר הופך את הספה למיטה זוגית, אך ניתן להזמין מראש דגמי WILLIAM של ספה תלת מושבית או דו מושבית. כמו כן, ברור לנו שהתאמה אישית היא תנאי לעיצוב מושלם של הסלון – אז את דגמי WILLIAM אנו מציעים לך בבד, עור או בשילוב של בד ועור.

ספה נפתחת למיטה דגם WILLIAM
ספה נפתחת למיטה דגם WILLIAM

איך נוכל לשדרג לך את הסלון?

ספה שנראית מצוין כשהיא סגורה ומעניקה תמיכה נוחה כשהיא נפתחת היא גולת הכותרת בקטלוג של דיבאני סנטר. רוצה לראות אותה מקרוב? אנו בטוחים שסקירה קצרה של דגמי ספה נפתחים תהיה הצעד הראשון שלך בדרך לשדרוג הסלון ונשמח לעמוד לרשותך כבר עכשיו באתר הרשמי ובאולמות התצוגה.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן