ספה ר לסגנון עיצוב מודרני

מה מאפיין סגנון עיצוב מודרני ואיך משלבים בו את הספה? כיצד משווים בין מערכות ישיבה?

סגנון עיצוב מודרני מתאפיין בכך שהוא משלב בין פונקציונאליות ואסתטיקה. לעומת סגנון העיצוב הקלאסי שבו הדקורציה מקבלת עדיפות על השימושיות, או סגנון העיצוב הכפרי שאותו ניתן לזהות באמצעות העץ והצבעים הבהירים – בסגנון עיצוב מודרני בודקים קודם כל מה הכי נוח ללקוח, מה מתאים לחלל הפנים ואיזה רהיטים יכולים לשלב בין הצרכים.

אחת הדוגמאות למאפיינים של סגנון עיצוב מודרני ניתן לראות בהצלחה של ספות בצורת ר'. ספות כאלה מבוקשות כיום עבור בתים קטנים וגדולים והם מתאימים גם לדירות שכורות, חדרי מלון ועוד.

הספות ר' – השירות א' א'

דיבאני סנטר מזמינה אותך להתרשם מקטלוג מגוון של סחורה מובחרת וליהנות מאפשרויות תשלום מגוונות. לא משנה איך יהיה נוח לך לשלם – נציגינו כבר יידעו להתאים עבורך את הספה הבאה.

ספה ר דגם MONCLER
ספה ר דגם MONCLER

המאפיינים של ספה ר

ספות בצורת ר' מתאימות לסגנון עיצוב מודרני מכמה סיבות בולטות. קודם כל, אלו ספות שמושכות המון תשומת לב בחלל הפנים של הסלון וסביבן אפשר לבחור גם את שאר האלמנטים הדקורטיביים. זה אומר שבמקום להתפשר על עיצוב לטובת נוחות או ההיפך, ניתן להתמקד מלכתחילה בדגמי ר' וליהנות מהספה לשנים רבות.

מבחינה קונקרטית יותר, היתרונות של ספת ריש באים לידי ביטוי גם בסוג חומרי הגלם שמהם היא מיוצרת. בגלל שבסגנון עיצוב מודרני משתמשים בגוונים כהים ובמתכת, אלומיניום וזכוכית, אותם חומרים שמשמשים לטובת ספות בצורה ר' מתאימים יותר לעומת החומרים שקיימים במערכות הישיבה הקלאסיות.

מערכת ישיבה מעור מבית KELVIN GIORMANI דגם 118
מערכת ישיבה מעור מבית KELVIN GIORMANI דגם 118

השוואה בין מערכות ישיבה וספות ר

כדאי להשוות בין סוגים שונים של מערכות ישיבה לפי העיצוב, המידות והמחיר. אם בוחרים למקם ספה בצורת ר' בסלון, צריך למצוא עבורה פינה נפרדת – ולשדרג אותה עם גוף תאורה מחמיא. מכאן והלאה, כל שנותר הוא למקום את שולחן הקפה ואת שאר הרהיטים.

רוצה לקבל רעיונות לשילוב ספה ר בבית שלך? המומחים של דיבאני סנטר יכולים לעמוד לרשותך ביצירת קשר באתר ובסניפי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן