מה אתם יודעים על ספת ריש?

חושבים לרכוש סלון חדש? ספה חדשה? רוצים לפאר את הבית ולהתחדש עם מערכת ישיבה מעודכנת ואופנתית? הגעתם למקום הנכון. ריהוט יוקרה הוא עולם ומלואו וכדי לבחור את הרהיט המתאים בשבילכם יש לקחת בחשבון לא רק שיקולי נוחות ופרקטיות אלא גם שיקולים של אופנה, שיק והטרנדים החמים של עולם עיצוב הבית.

עיצוב הבית נעשה על פי אילוצים קיימים שקשורים במקום, חלל, הרכב המשפחה והצרכים הייחודיים לה מול העדפות אישיות וטעם אישי. מי אמר שסגנון עיצובי וצרכים משפחתיים לא יכולים ללכת יד ביד? אין סיבה להתפשר על נוחות ואל על עיצוב כאשר ניתן לקבל את שניהם באותה עסקה בדיוק. בעולם ריהוט הבית ובפרט בתחום של מערכות ישיבה, ספות וסלונים תוכלו למצוא מגוון פתרונות עיצוביים שיספקו לכם גם נוחות וגם מראה יוקרתי ומעודכן.

ספת ריש – לא סתם טרנד

קחו לדוגמה את הטרנד הכי חם של השנים האחרונות: ספת ריש. ספות הריש חדרו לעולמנו לפני כמה שנים והוכיחו לכולם- בעלי סלון גדול או קטן, משפחות, זוגות או בודדים שזהו פתרון מושלם לכל מי שחפץ בנוחות, פינוק וחלל מעוצב ויוקרתי. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ספות ריש בטווח עצום של גדלים, סגנונות ובדים, מה שמגביר את הסיכוי שהספה המתאימה לכם מחכה ממש מעבר לפינה.

ספת ריש דגם ROOFTOP
ספת ר' של דיבאני סנטר – דגם ROOFTOP

ספה זו בעלת נוכחות מרשימה ולמעשה מאפשרת לכם לנצל חללים בצורה טובה למדי. ישנם ספות שניתן לשנות ולהרכיב מחדש בהתאם לשינויים בחלל, מה שהופך אותן לנוחות יותר. ספות ריש מהסוג של ריהוט יוקרה יכולות להתפרק ולהפוך לשתי ספות שונות בהתאם להעדפה עיצובית. ישנן ספות ריש עם גימור מרובע וכאלה עם גימור מעוגל יותר וכמובן שגם מבחינת סוג הבד המבחר הוא אינסופי.

איפה רוכשים?

ספת ריש יכולה להיות עם ריקליינרים או בלי, היא יכולה להיות עשויה מעור יוקרתי או מבד בהתאם להעדפתכם. ניתן למצוא מערכות ישיבה בצורת ריש עם ריפוד נשלף שניתן לכבס או להחליף לפי דרישה ועוד כהנה וכהנה. כך או כך ספת ריש טובה ואיכותית מומלץ לרכוש בחנות יוקרה איכותית שתבטיח לכם שירות מעולה ומוצר עמיד לאורך שנים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן