ספות סלון – איפה הכי נעים לכם בבית?

wמערכת ישיבה KELVIN GIORMANI - 540

חשבו לרגע על השנייה שבה אתם נכנסים הביתה אחרי יום עבודה מפרך. המחשבה הראשונה שעולה בראשכם קשורה בוודאי בספה המפנקת שמחכה לכם וברגיעה שהיא תזמן לכם. ספות סלון נחשבות ללב ליבו של הבית והן אומרות ומספרות לא מעט על בעלי הבית. המגוון העצום של ספות מאפשר לכל אחד למצוא את הספה המתאימה עבורו- כזו שתשקף את האופי ואת סגנון החיים שלו כמו גם את ההעדפות העיצוריות שלו.

על בדים ואנשים

ספה לסלון יכולות להגיע במגוון בדים, מרקמים או סוגי ריפוד. אם בעבר נהוג היה לחלק את תחום הספות לשני תחומים: עור או בד, הרי שכיום המנעד רחב בהרבה. בין ספות העור ישנן ספות העור האמתי ומולן העור הסינטטי. העור האמתי מייצר תחושה יוקרתית לעומת העור הסינתטי שהוא זול בהרבה ונחשב קל לתחזוקה. מנגד, ספות הבד כוללות טווח רחב של סוגי בדים ומרקמים: חלקים, מפוספסים, צבעוניים או כאלה שמגיעים בגוון אחיד, בדים שמתנקים בקלות או כאלה שדוחים כתמים. כל בד מזמן תחושה אחרת ודורש תחזוקה וטיפול מעט שונים.

ספות סלון
מערכת ישיבה מבד מאת דיבאני סנטר – דגם CIRCUS

מעבר לסוג הבד, גם הצורה של ספות סלון משתנה תדיר, כאשר ישנן ספות במבנה מרובע סולידי יותר שמתאים לבתים בעיצוב נקי ומודרני ולעומת זאת ספות בעיצוב מעוגל יותר שמתאים לסגנון רומנטי כפרי יותר. מבחינת התחושה ישנן מערכות ישיבה שמאופיינות בריפוד קשיח או כאלה שמאופיינות בריפוד רך שאפשר ממש לשקוע לתוכו. גם כאן, הטעם האישי ינחה אותנו לבחור את הספה המועדפת עלינו.

איך לתחזק נכון ספות סלון

מבחינת תחזוקה ישנן מערכות ישיבה עם ריפוד נשלף שניתן לנקות בקלות על ידי הוצאה של הכיסויים. ריפוד כזה ניתן לתקן בקלות רבה או להחליף כשרוצים לגוון את העיצוב מבלי להחליף את כל הסלון. ספות אחרות יהיו עם בדים לא נשלפים וידרשו תחזוקה עקבית וניקיון תקופתי עם חומרים מתאימים לפי הוראות היצרן.

ספות סלון
מערכת ישיבה מבד מאת דיבאני סנטר – דגם FRANCESCA

כל הסוגים של מערכות ישיבה מציעים איכות אחרת אולם בכל סגנון ובכל סוג של ספה חשוב להקפיד על איכות חומרי הגלם, גימור איכותי ומוצר ללא רבב. שילוב בין מוצר באיכות טובה עם תחזוקה נכונה יבטיח ספה יוקרתית ואיכותית שתשמור על מראה מעוצב לאורך שנים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן