ספה מעוצבת מבית דיבאני סנטר

ספה

רהיטי הסלון שלך יקבעו את תחושת הנעימות בבית. הסלון או חדר המשפחה, הם חדרים אשר מיועדים לבילוי משותף. יכול להיות שיש לך טלוויזיה בחדר וכיף לך להתפנק בערב מול תוכנית אהובה. יכול להיות שמגיעים אלייך אורחים רבים וחשוב לך שהם ירגישו תמיד בנוח. העיצוב של הסלון הוא שיקבע את מידת הנוחות והעונג שבאירוח.

התאמת הספה לחלל הסלון

על הספות שלך להתאים לגודל של החדר ולענות על הדרישות העיצוביות שלך. כמו כן, הן חייבות להיות איכותיות ומפנקות. ספות נקנות אחת למספר שנים ואם הן עשויות מחומרים טובים ואיכותיים, הן יוכלו לשמש אותך, את בני משפחתך ואת אורחייך בהנאה לאורך שנים רבות. בבחירת הרהיטים לבית כדאי לחשוב על מכלול העיצוב, לחשוב אילו צבעים יוסיפו לחלל ואפילו לתת תשומת לב לשילוב של החומרים הנכונים.

רהיט שמוסיף לבית שלך

הרהיטים של דיבאני סנטר יאפשרו לך לעצב את הבית בדיוק כפי שחלמת. פריסת התשלומים הנוחה תהפוך את הקנייה לא רק למהנה אלא נוחה במיוחד. עומדים לפנייך שלל דגמי ספות מובילים:

ספה מעור דגם PAROS
ספה מעור דגם PAROS
ספת עור מדגם PORTFOLIO
ספה מעור דגם PORTFOLIO
ספה מעור דגם 541
ספה מעור דגם 541
ספת עור מדגם 545B
ספת עור מדגם 545B
ספת עור מדגם CORTINA
ספת עור מדגם CORTINA
ספת עור מדגם ROOFTOP
ספת עור מדגם ROOFTOP
ספת בד דגם ORION
ספת בד דגם ORION
ספה מבד דגם KIWI
ספה מבד דגם SWING

קניית ספה במקום שדואג לנוחיותך

ישנן סיבות שונות לקנות רהיטים חדשים. בתקופת שיפוץ, בנייה ואם החלטת להתחדש. אם הספות הישנות שלך כבר לא נוחות או נראות לא טוב, אם החלטת שהגיע הזמן לשנות את המראה של הסלון, הגעת אל המקום הנכון. לא כל מקום אשר מוכר רהיטים יכול להציע לך מגוון גדול כל כך של עיצובים.

קטלוג עשיר של ספות לצד נוחות קנייה

בחירת המקום הנכון לקניית ספות הוא חשוב. כאן, בדיבאני סנטר, משתלבים יתרונות רבים. מצד אחד מחכה לך קטלוג עשיר בעיצובים רבים, מה שיאפשר לך למצוא ספה המתאימה בדיוק עבור הצרכים שלך. מצד שני תנאי הקנייה הם הנוחים ביותר. ניתן לקנות את הרהיט הנבחר ישירות מהאתר, לאחר שיחה עם נציג או מאחד מאולמות התצוגה. לכל אלה מצטרפת פריסה נוחה ל-36 תשלומים, אפשרות לבצע טרייד אין ומסלולי מימון.

לבחור ספה מושלמת לבית שלך

בסופו של דבר, המשימה שלך היא למצוא את הרהיט הנכון ביותר עבורך. לא כל מערכת סלון אשר מוצאת חן בעיני השכן שלך תמצא חן בעינייך. לכן, אנו ממליצים לך לבחון את שני הדגמים הבאים:

ספה תלת מושבית מדגם ORION
ספה תלת מושבית מדגם ORION

דגם ORION

מערכת ישיבה תלת מושבית עם כיסוי בד ורגלי ברזל. למערכת שתי משענות גב אשר מאפשרות להעמיק את מרחב הישיבה ובכך להתאים אותה לישיבה הנוחה ביותר עבורך או עבור מי שישתמש בה. משענות הראש מתכווננות ובעלות 12 מצבים שונים.

ספה תלת מושבית מעור דגם LUGANO
ספה תלת מושבית מעור דגם LUGANO

דגם LUGANO

זוהי מערכת ישיבה עם כיסוי עור. למערכת משענות ראש נוחות בעלות 12 מצבים שונים. הרגליים עשויות מתכת וישנה אפשרות להזמין את הספות עם ריקליינרים חשמליים והגנה בפני תינוקות. ניתן לבחור בין ספות שלושה מושבים, שניים ואחד ולשלב בניהם על פי הנוחות האישית שלך.

מגוון דגמים נוספים בדיבאני סנטר

בדיבאני סנטר עומד לרשותך קטלוג עשיר של רהיטים וספות. זה המקום לעצב את הסלון, חדר המשפחה, המשרד ולמעשה כל חדר וחלל. אנו מזמינים אותך להמשיך לצפות ברהיטים השונים, לבוא להתרשם מאולם התצוגה או פשוט ליצור קשר טלפוני ולהיעזר באנשי השירות שלנו כדי לבחור את הספות המתאימות לביתך.