קלווין ג׳יורמני – נוחות ויוקרה בסלון שלך

חשוב לך שעיצוב הסלון שלך ישדר ניקיון? קווים משורטטים באופן מדויק מעניקים לך תחושה של בית? רוצה לשלב בין מערכת ישיבה מעור לבין קו יוקרתי? המערכת הבאה נועדה בדיוק עבורך.

בין שלל הרהיטים המוצעים לך בדיבאני סנטר, ניתן למצוא גם את מערכות הישיבה של המעצב קלווין ג׳יורמני. גם המערכת הזו מעוצבת בקפידה והיא עשויה עור מתוח. מערכת זו מתאימה לסלון כאשר היא מאופיינת בקווים נקיים לצד נוחות ישיבה.

לארח בסטייל

אם חשוב לך שהחלל המרכזי בבית יהיה מעוצב. אם חיפשת אחר רהיטים שישמשו אותך לאורך שנים, בנוחות ותוך הקפדה על ניקיון, מצאת את הסלון המושלם. עיצוב נכון הוא הדרך להתחיל לארח בסטייל וליהנות מכל רגע של ישיבה.

הספות מאופיינות בקווים חדים, מדויקים ואלו מעניקים את המראה היוקרתי הנדרש לך. החלק התחתון, הרגליות, מרשימות לא פחות ומשלימות את העיצוב. באפשרותך לבחור בין מגוון צבעים לספות ולשלב בניהם, לפי העיצוב של הבית ולפי הטעם האישי שלך.

כורסא מעור איטלקי מבית KELVIN GIORMANI דגם 550
כורסא מעור איטלקי מבית KELVIN GIORMANI דגם 550

לקטלוג המלא של קלווין ג׳יורמני לחצו כאן >>>

סלון קלווין ג׳יורמני על פי המידות שלך

המערכת היוקרתית מגיעה במספר אופציות. באפשרותך לרכוש כורסת יחיד, זוגית, תלת מושבית, תלת מושבית גדולה ושזלונג של יחידה אחת. כמובן, ניתן לשלב בין הכורסאות והספות על פי בחירתך וכך שהחלל שלך ינוצל באופן הנוח והטוב ביותר.

כל המידות השונות מאופיינות באותה איכות ייצור. הריפוד עשוי מעור פרה, המבנה של הספות עשוי מעץ לבוד ובסיס המושבים נבנה כך שיחזיק עומסים שונים כך שכל יחידה תשמור על הצורה המקורית שלה לאורך זמן רב. מילוי המושבים עשוי פוליאוריטן אשר תודות לרמת הדחיסות הגבוהה מתאפשרת ישיבה לאורך שעות ללא תחושה של אי נוחות.

מערכת ישיבה פינתית מעור מבית KELVIN GIORMANI דגם 545B
מערכת ישיבה פינתית מעור מבית KELVIN GIORMANI דגם 545B

נשמח לעמוד לרשותך

בדיבאני סנטר אנחנו מבינים ברהיטים. אנחנו יוצרים חוויה, מרגע הקניה ועד לישיבה לאורך שנים בבית שלך. מערכת ישיבה זו היא דוגמה לעוד אפשרות שעומדת לרשותך ודוגמה למפגש בין איכות גבוהה ועיצוב יוקרה. אנו מזמינים אותך לבחור את דרך הקנייה הנוחה עבורך, ישירות מן האתר או באחד מאולמות התצוגה שלנו ומציעים חלוקה נוחה לעד 36 תשלומים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן