שטיחים מודרניים

השטיח בחדר יכול להוסיף רבות לעיצוב שלו. מעבר לכך שהוא יכול להיות נעים מאד מבחינת התחושה, הוא גם הופך את החדר לרגוע ואת החלל לביתי יותר. בחירה של השטיח הנכון יכולה להיות בחירה קלה ובמיוחד עם קטלוג מרשים כמו שאספנו למענך. אנו מזמינים אותך לבחון את שלל העיצובים ולהתייעץ איתנו עם כל שאלה.

גדלים שונים של שטיחים

ישנם שטיחים מודרניים רבים והם נבדלים זה מזה בשלל פרמטרים: עיצוב, חומר וגודל. העיצוב של השטיח יכול להשתלב בחדר מסוים. יהיו כאלו שיתאימו יותר לסלון ויהיו כאלה שיתאימו יותר לחדרי שינה או חדרים של ילדים קטנים. העיצוב יכול להשפיע על האווירה בחדר ולכן כדאי לחשוב מהי האווירה המתאימה עבורך.

החומרים חייבים להיות איכותיים וחשוב מאד שהשטיח הנבחר על ידך יהיה נעים. נקודה אחרונה היא הגודל, כאשר יש לבחון את הגודל של החדר ורק אז לבחור את הגודל של השטיח.

שטיח מומלץ

קשה להגיד כי יש שטיח אחד שהוא מומלץ ואחר שאינו מומלץ. באתר מגוון דגמים של שטיחים, ההמלצה היא תמיד אישית ולכן אנו מזמינים אותך לבחון את שני הדגמים הבאים:

שטיח מדגם MOVE

שטיח מודרני בצבעי אפור ושילוב של "כתמי" צבע מודרניים. השטיח עשוי מפוליפרופילן וארוג במכונה. את השטיח ניתן להזמין בגדלים הבאים: 120X170 ס"מ, 133X190 ס"מ, 160X230 ס"מ. הוא ישתלב נפלא גם בחללים משותפים כמו הסלון או חדר המשפחה וגם בחדרים הפרטיים, כולל משרד או חדר העבודה.

שטיח מדגם MOVE
שטיח מדגם MOVE

שטיח מדגם JOY

כשמו כן הוא, מעלה שמחה. זהו שטיח אקרילי העשוי 100% באריגת יד. התוצאה היא שטיח צבעוני בעל קווים ישרים, ריבועים מצבעים שונים. את השטיח אפשר להזמין בגדלים שונים: 120X180 ס"מ, 140X200 ס"מ, 170X240 ס"מ. הוא יכול להשתלב בחדרי ילדים, חדר משפחה ואפילו בסלון.

שטיח מדגם JOY
שטיח מדגם JOY

שטיחים מודרניים בדיבאני סנטר

דיבאני סנטר הוא המקום האידאלי לעיצוב ביתך. כאן מחכה לך קטלוג מרשים וכל שעלייך לעשות על מנת להתחדש הוא לבחון את האתר, להתייעץ עם נציגי השירות או להיכנס לסניף הקרוב אלייך. אנו מציעים לך חלוקה נוחה לתשלומים, ביצוע טרייד אין ואפילו 100% מימון. כל שנותר לך לעשות הוא להתחדש.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן