פינות אוכל

אחת מפינות החמד בכל בית מגורים הינה פינת האוכל. מדובר למעשה באזור של הבית, שבו נעשה שימוש כאזור ההגשה של ארוחות משפחתיות או ארוחות עבור מספר גדול יותר של אורחים המגיעים הביתה. בעבר היה נהוג להציב בפינת האוכל שולחן וכיסאות גרידא. את מרב תשומת הלב השקיעו בעלי הבית לרוב בבחירה נכונה של הסלון או מערכת הישיבה המתאימים וכן בחירה של חדרי השינה. באשר ליחידות הפונקציונאליות, הוקדשה תשומת לב למטבח וכן לחדרי האמבט והשירותים. רק בעשורים האחרונים מוקדשת תשומת לב לפינת האוכל והיא תופסת את המקום הנכון שלה בעיצוב הכללי של הבית. מהי בעצם פינת האוכל ומה היא כוללת? היכן ניתן למצוא פינות אוכל יוקרתיות במבחר צבעים ועיצובים?

פינת אוכל – מהי ומה היא כוללת

פינת אוכל היא כאמור החלק בבית שבו ממוקם שולחן האוכל העיקרי המשמש את בני הבית או את האורחים, כאשר יש כאלה. במרבית הבתים בעולם בכלל ובישראל בפרט, אין חדר אוכל ייחודי והחלל המוקדש לצורך כך הוא חלל מוגבל. בדרך כלל מדובר בחלל פתוח הממוקם בסמוך למטבח וקרוב לכניסה לבית. בדרך כלל כוללת פינת האוכל שולחן אוכל איכותי ומעוצב, שאמור להספיק עבור מספר סועדים הגיוני. מרבית שולחנות האוכל הממוקמים בפינות האוכל נועדו בבסיס עבור שישה סועדים. עם זאת, יש פינות אוכל המספיקות לשולחנות קטנים יותר ויש כאלה המספיקות להרבה יותר סועדים. מרבית השולחנות של פינות אוכל יוקרתיות ניתנים לפתיחה, כך שלמעשה אפשר לערוך ארוחה גם למספר גדול יחסית של סועדים. במחק מהמקרים כוללות פינות אוכל מעוצבות גם ציפויים או חיפויים לקירות וכן תאורה ייחודית.

היכן משיגים פינות אוכל איכותיות ומעוצבות

כשבאים לבחור פינת אוכל, כדאי ללכת אך ורק למקצוענים. אנשי המקצוע המיומנים של דיבאני סנטר נמנים עם הטובים בתחום. הם מסייעים לכל מי שמעוניין בכך לבחור את הריהוט המתאים עבורו, ובכלל זה גם פינות אוכל יוקרתיות. זאת, בהתאמה לצרכים ולהעדפות של כל לקוח בנפרד. אם פינות אוכל מעניינות אלכם, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים של דיבאני סנטר ילוו אתכם ויסייעו לכם בבחירה מושכלת של פינת האוכל המתאימה עבורכם.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן