4 סימנים לכך שהגיע הזמן להחליף ספות בבית

מערכת ישיבה מבד דגם TRINIDAD דיבאני סנטר

4 סימנים לכך שהגיע הזמן להחליף ספות בבית: בדיבאני סנטר רהיטי יוקרה מבחר גדול של ספות בהתאמה אישית. מתי ברור שהגיע הזמן להחליף את הרהיטים הקיימים בסלון? כיצד ניתן להתאים את הרהיט לחלל?

סימן ראשון – הספות הקיימות אינן נוחות

רהיטי הישיבה יכולים לעבור שחיקה עם הזמן, גם אם שמרת עליהם. גם אם אין לך ילדים קטנים ואם לא קפצו או הניחו חפצים כבדים עליהם, עדיין, הכריות יכולות להפוך לפחות נוחות.

ישיבה סטנדרטית לאורך השנים יכולה גם היא להוביל לכך שהכריות יעברו שינוי בצורה. אם כך הדבר זוהי סיבה טובה לחפש אחר ספות חדשות.

סימן שני – בספה יש קרעים

קרעים ברהיטים הם סיבה טובה להחליף אותם. קרע יכול להיות תוצאה של חפץ חד, שחיקה לאורך שנים של הכריות והוא יכול להופיע כתוצאה משימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים לרהיט.

כך או אחרת, אם התחיל להופיע קרע, הוא צפוי להעמיק וזהו סימן לכך שהגיע הזמן להתחיל לחפש אחר סלון חדש.

מערכת ישיבה מעור דגם BRAZILIA
מערכת ישיבה מעור דגם BRAZILIA

סימן שלישי – שיפוץ ועיצוב מחדש של הסלון

תהליך עיצוב או שיפוץ הסלון כולל התייחסות לכל פרט. עלייך להסתכל על הצבעים המועדפים עלייך, לחשוב כיצד ליצור פינות ישיבה נוחות וליצור את הסביבה הרצויה עבורך.

החלל המרכזי של הבית יכול לשמש לישיבה שלך, של כל המשפחה וגם לאירוח. רצוי שהרהיטים שיהיו בו ישלבו בין נוחות לבין עיצוב שמוצא חן בעינייך.

סימן רביעי – אי התאמה בין הספה הקיימת לבין הצורך שלך

יכול להיות שיש לך צורך לשנות את הסלון ולחפש ספה ולשם כך עלייך לחפש אחר רהיטים חדשים.

למשל, יכול להיות שמדי פעם מגיעים אלייך אורחים אך אין לך דרך לארח אותם ואז ספה נפתחת תתאים לך יותר מזו הקיימת אצלך. יכול להיות שהמערכת הנוכחית אינה נוכחת באופן שמנצל נכון את החלל ואז כדאי לחפש אחר פתרונות נכונים יותר.

סלון מודולרי מבד פתוח ללא משענות יד ומחברים דגם RUSH
סלון מודולרי מבד פתוח ללא משענות יד ומחברים דגם RUSH

בדיבאני סנטר עומדים לרשותך המומחים לסלונים

דיבאני סנטר הוקמה בשנת 1974 ומאז מביאים אלייך רהיטים איכותיים. אנו עומדים לרשותך עם שלל אפשרויות עיצוב ומציעים קנייה נוחה, בסניפים וברשת. לנוחיותך, אנו מציעים לך חלוקה לעד 36 תשלומים וכן מבצעים טרייד אין לרהיטים הנוכחיים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן