מערכות ישיבה מעור

קולקציית מערכות ישיבה מודרניות מעור

חברת דיבאני סנטר מציגה פתרונות ישיבה מעוצבים, ומבחר עשיר של מערכות עור, כיסאות, ספות, כורסאות מעור ועוד. קולקציית מערכות הישיבה מעור כוללת מערכות איכות בייצור עור, עיצוב ייחדי בניחוח איטלקי ומוצר איכות שילווה אתכם לאורך זמן. צוות דיבאני סנטר מסייע לכל לקוח למצוא את הטאץ' האישי שלנו במערכת הישיבה, ומציג לבחירתו מבחר מערכות ישיבה שניתן לבחור בהתאם לטעמו האישי.

מערכות ישיבה מעור של דיבאני סנטר מעניקות לכם יתרונות רבים במוצר אחד. הן מיוצרות תחת תקנים מחמירים מעור אמיתי, איכותיות ונוחות להפליא, ומביאות לכל סלון עיצוב ייחודי שמתאים רק לו. מערכות הישיבה שלנו מעניקות מראה מודרני ועכשווי במבחר עיצובים. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

סלון כיום נחשב לחדר העיקרי בבית שלנו. אנו יושבים בו לקפה של אחר הצהריים עם חברים, הילדים מכינים בו את שיעורי הבית שלהם או משחקים בצעצועיהם על השטיח, אנחנו נחים בו בערב בעת שאנחנו צופים בטלוויזיה, ולעיתים, כשאנחנו עייפים מיום עבודה מפרך, עינינו נעצמות ואנחנו נרדמים על הספה. לכן, חשוב מאד שהסלון שלנו, על מערכת הישיבה שבו, יוכל לשמש אותנו לכל הצרכים האלה לשנים ארוכות ובהתאמה מלאה לדרישות המשתנות שלנו. אולם, עם המבחר הענק של מערכות הישיבה הקיימות בדיבאני סנטר, שכל אחת מהן יפה יותר מרעותה, אין ספק שקשה מאד להחליט ולבחור איזה אחת מתאימה, אך בדיוק בשביל זה הקמנו את מערך מומחי הריהוט של דיבאני סנטר שיוכלו לעזור לכם לבחור את האחת שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.

למה דווקא סלון עור?

לבחירת סוג החומר המכסה את מערכת הישיבה שלנו ישנה חשיבות מרובה ביכולתו של הריהוט השימושי הזה לעמוד בדרישות שלנו. נתחיל בדרישה הבסיסית ביותר, מראיה הכולל של מערכת הישיבה הסלונית, דרך יכולתה להתמודד עם לכלוך יומיומי רגיל ולכלוך מיוחד (כמו מזון ונוזלים שנשפכים עליה בטעות, הפיכתה לבד הציור של ילדים שנמצאים בגיל ה"יצירתי" או פרוות בעלי חיים) וכלה בעמידותה לשימוש שוטף במשך שנים. בכל הפרמטרים האלה, מערכות ישיבה מעור נחשבות לפונקציונאליות הרבה יותר ממערכות ישיבה המרופדות בבד, כל סוג של בד. נוסף לפונקציונאליות של מערכת הישיבה מעור, ריפודי העור, גם אם הם כבר אינם חדשים, ישרו נופך אלגנטי רב יותר מאשר כל ריפוד מסוג אחר.

איך בוחרים מערכות ישיבה מעור?

בחירתה של מערכת ישיבה סלונית מבוססת על מספר אלמנטים שונים, אשר חשיבותם ומשקלם עשויים להשתנות בעיני הרוכש. לדוגמה, צבע הריפוד. בתים תוססים, אשר החיים בהם אינטנסיביים, ומן הסתם, מלווים ביצירת בלגן ולעיתים גם לכלוך, טוב יעשו אם לא יבחרו ספות עור בצבעים בהירים מאד, אשר כל גרגר לכלוך נדבק אליהן ומועצם על ידי צבען הבהיר. אנשים אשר הסלון מהווה את מרכז החיים של הבית עבורם, יעדיפו גם בחירה בספות מעור איכותי, מאחר וניקוי שלהן קל ונוח בהרבה מניקוי של ספות בד או ספות מעור שאיננו איכותי, אשר עלולות אף להיפגם ולהתכער במהלך ניקוי בחומרים מסוימים. פרמטר נוסף שיכול להוות גורם משמעותי בבחירה הוא גודלה של מערכת הישיבה ביחס לשטחו של החדר. כאן, לעיתים, הגודל כן משנה ולכן, מומלץ לבחור מערכת ספות שמצד אחד תענה על הצרכים שלכם, ומצד שני, לא תהיה גדולה עד כדי כך שכל תזוזה בחדר תהיה מלווה בהיתקלות כואבת באחד הרהיטים.

חייכם תוססים ומלאי שמחה, רעש (וגם לכלוך) וצריכים מערכת ישיבה קלה לניקוי? חייבים סלון איכותי שיעשה רושם יוקרתי (וגם, בין אירוח אחד למשנהו, יהיה נוח ונעים לרביצה מול הטלוויזיה)? מומחי הריהוט של דיבאני סנטר ממתינים לכם באחד מהסניפים הרבים של הרשת, ויעמדו לרשותכם לאורך תהליך הבחירה עם תשובה מקצועית לכל שאלה ומענה מנוסה לכל התלבטות.

דילוג לתוכן