כורסת טלוויזיה

מי לא אוהב לשקוע בכורסת הטלוויזיה אל מול משחק כדורגל תוסס? סרט מתח מרתק או סתם תכנית שמשכיחה ממנו את שגרת היומיום. הטלוויזיה היא לא רק בידור נהדר אלא גם מעניקה לנו שעות של הפוגה, שקט ומנוחה משגרת היומיום. בעידן מגוון הערוצים כשכל אחד יכול למצוא בה את מה שהוא אוהב בדיוק, הטלוויזיה מציעה לנו בסופו של יום את הרגיעה האולטימטיבית והדרך הטובה ביותר להשלים את חוויית הצפייה היא להתרווח על כורסת טלוויזיה מפנקת, איכותית ויוקרתית.

כורסת טלוויזיה יוקרתית

ריהוט יוקרה מספק לנו לא רק את המראה הייחודי ובעוצמתי אלא גם תחושה חד פעמית של התעלות מעל היומיום. כאשר אנחנו יושבים בתוך כורסת טלוויזיה יוקרתית ומעוצבת אנחנו מעניקים לעצמנו חווית צפייה מיוחדת במינה. תחושת המגע של העור, איכות התפרים, הגימור המושלם, הבדים הרכים- כל אלו מבטיחים לנו חוויה יוצאת דופן. זאת ועוד, ריהוט יוקרה בין אם מדובר על ספות או על מערכות ישיבה מחזיק מעמד שנים ועם תחזוקה נכונה הוא יישמר אלגנטי ומעוצב זמן רב למדי.

חווית צפייה ייחודית

הייחוד של כורסת טלביזיה לעומת כל כורסה או ספה אחרת טמון בכך שהיא מאפשרת לנו להתרווח בנינוחות, להירדם עליה עם סרט מותח או סתם להתפנק מול התכנית האהובה עלינו. בנוסף, שלא כמו ספה או מערכות ישיבה, כורסאות טלוויזיה מאפשרות לנו לייצר חוויה אישית ואינטימית שבה אנחנו חווים רגע של איכות עם עצמנו. דמיינו את עצמכם חוזרים הביתה מיום עבודה מעייף, לוקחים משקה קר ומרענן, מדליקים את הטלוויזיה, מרימים רגליים ושוקעים לתוך הסדרה האהובה שלכם- נשמע חלום? הגיע הזמן להגשימו.

כורסת טלוויזיה
סדרת מוצרי BIRELAX – בלעדי לרשת דיבאני סנטר!

מה לקנות ואיפה?

כורסאות טלוויזיה מגיעות במגוון עיצובים. הן יכולות להיות בגימור מרובע או עגול, מבד או מעור וכמובן במגוון צבעים. ניתן בקלות רבה להפוך את כורסת הטלוויזיה לפריט עיצובי עם בחירה בצבעוניות מיוחדת או בעיצוב שמתכתב עם ספות הסלון או מערכות הישיבה בתוכו. כדי להבטיח לעצמכם חוויה מושלמת הקפידו לרכוש כורסה איכותית בחנות של ריהוט יוקרה, מה שיבטיח לכם מוצר עמיד ואיכותי שיישמר מעוצב ויוקרתי לאורך שנים של שימוש עם תחזוקה נכונה לפי הוראות היצרן.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן