כורסאות טלוויזיה

אחרי יום עבודה מתיש ומעייף אין כמו ישיבה מפנקת ומרווחת על כורסא נוחה מול הטלוויזיה. לאחרונה, הפכו כורסאות הטלוויזיה למשוכללות יותר, וכיום הן עושות כמעט הכל בצורה מושלמת. בבחירת כורסאת טלוויזיה מתאימות חשוב לבדוק את הפרמטרים הבאים:

  • התאמה כללית –יש לבדוק בחנות את הישיבה ולוודא שהרגליים יהיו במדרך מלא על הרצפה ולא תלויות באוויר. בנוסף יש לבדוק את מצב השכיבה ולוודא את מידת הנוחות, בנוסף בדקו שפעולת השכיבה והחזרה לישיבה קלה ונוחה. ישנם כורסאות חשמליות או נטענות הפועלות בלחיצה קלה על הכפתור שליטה.
  • מיקום – חשוב לבדוק מהו המקום המיועד לכורסאות הטלוויזיה בביתכם, בעיקר כאשר הן במצב שכיבה, כדי לוודא מהו הגודל הנכון והמתאים ביותר לחדר.
  • תמיכה נכונה לחלקי הגוף– כשמדובר בצוואר, מומלץ לרכוש כורסאות שבהן ניתן לשנות את זווית כרית העורף, לתמיכה בראש ובצוואר. כמו כן חשוב שמשענות הידיים לא תהיינה מרוחקות או צמודות מדי.
  • ריפוד – ניתן לבחור בין עור ובד. בריפוד בד יש לוודא כי הבד איכותי ודוחה כתמים. התאימו את סוג הריפוד לאורח החיים שלכם ולעיצוב הכולל במקום.
  • הדרכה, אחריות, שירות ופרטי יצרן – דאגו לקבל הדרכה מתאימה על כל האופציות והמצבים של הכורסא החדשה שבחרתם. בדקו את האחריות שמספק היצרן מה היא כוללת? לכמה זמן היא תקפה? והאם הם נותנים שירותי לקוחות ותיקונים לאחר הקניה.
כורסאות טלוויזיה
כורסאות טלוויזיה מבית דיבאני סנטר – דגם LEOS

כורסאות טלוויזיה אורטופדיות בדיבאני סנטר

כורסאות טלוויזיה נועדו לפנק אתכם ואת האורחים שלכם, ולכן יש לתת את הדעת על ייצור הכורסאות מחומרי גלם עמידים, נעימים למגע ובעיקר איכותיים. יחד עם זאת, לא פחות חשוב הוא נושא העיצוב הייחודי המשתלב היטב עם העיצוב הכולל של החלל בו הן מוצבות. השילוב של נוחות ועיצוב בבחירת כורסאות תעניק הרמוניה מדויקת ומושלמת.

כורסאות טלוויזיה
כורסאות טלוויזיה מבית דיבאני סנטר – דגם ARES

רשת Divani Center, הינה אחת היצרניות המובילות בארץ ובעולם ביצור רהיטי יוקרה מעור ומבד הכוללים מערכות ישיבה לסלון וגם כורסאת טלוויזיה איכותית המעוצבת בעיצוב ייחודי ומקורי על ידי מיטב המעצבים מבית. ברשת תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה של צוות שילווה אתכם בכל תהליך הרכישה החל בבחירה והתאמה של הכורסאות לצרכים שלכם, התאמה לעיצוב הכולל בחלל בו תציבו את הכורסאות, שלבי הייצור הייחודיים, ועד אספקת המוצר לביתכם ולשביעות רצונכם.

כורסאות טלוויזיה
כורסאות טלוויזיה מבית דיבאני סנטר – דגם AIR

עכשיו יותר מתמיד, הנכם מוזמנים להיכנס לאתר ברשת או להגיע לאחד מאולמות התצוגה הפזורים ברחבי הארץ, ליהנות מהמבחר והשירות האישי, ולרכוש כורסאות טלוויזיה איכותיות במחירים מפתיעים ומתנאי תשלום נוחים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן