שולחן אוכל

שולחן אוכל נפתח בדיבאני סנטר

 בכל חג ובעיקר לפני הפסח בו נוהגים משפחות לארח לסעודה חגיגית משפחה ואורחים רבים, אחת המשימות החשובות היא בחירת שולחן אוכל שיעשה לכם את הפסח ואת הארוחה עצמה. מגוון האפשרויות וסגנונות בבחירת שולחן אוכל כזה הוא רחב וגדול ועל כן יש צורך בהכנה מוקדמת של הבנת הצרכים האינדיבידואליים שלכם והידע הבסיסי הדרוש. חנויות רבות מציעות מבחר של שולחנות אוכל מעוצבים ויפים ומאד איכותיים. הבחירה צריכה לקחת בחשבון את התקציב המיועד למטרה זו ואת הצרכים הדרושים לכם.

בבחירת שולחן אוכל שיעשה לכם את הפסח יש להתחשב במספר פרמטרים. ראשית את כמות הסועדים והגיל שלהם. שנית את גודל החלל בו תמקמו את השולחן והכיסאות, וכמובן לא פחות חשוב הוא בחירת שולחן מעוצב שישתלב היטב עם עיצוב הבית באופן כללי. חשוב לבחור שולחן אוכל שיהיה בו נוח לכל סועד ובמקביל שניתן יהיה לשים במרכזו את כל הכלים המשותפים. שיהיה בו מספיק מרחב להכיל את כל הסרוויס ומספיק מקום נוח ולא צפוף לאורחים מסביבו.

כיצד לבחור פינת אוכל?

אחת ההחלטות החשובות בבחירת שולחן אוכל היא צורתו. מצד אחד שתהיה גישה נוחה לכל הסועדים ומצד שני שתהיה מותאמת גם בעת פתיחתו לגודל החלל בו הוא ממוקם. האופציות לבחירה הינן מלבניות, עגולות, אובאליות וריבועיות. לרוב אנשים בוחרים בשולחן מלבני קלאסי המעניק נראות חלקה ונקייה ועם קווים מוגדרים כך גם ניתן לקבוע את מיקום הסועדים בצורה קלה. יחד עם זאת במקומות בהן החלל קטן מדי הרי ששולחן אובאלי או עגול מתאים יותר. אין לו פינות חדות והשולחן חוסך מקום. גם הנוחות להגשה קלה לכל הסועדים אך ככל שנגדיל את הקוטר כך יקשה על הסועדים הגישה.

שולחן אוכל
שולחן אוכל ATLANTIS

לאחר שבחרנו את סוג הצורה של השולחן הגוון והצבע נותר לבדוק את חומרי הגלם מהם עשוי השולחן. נושא זה חשוב במיוחד על מנת שנוכל להנות משולחן בעל תכונות חוזק ואיכות ללא בלאי למשך שנים ארוכות.

דיבאני סנטר, החברה הבינלאומית לייצור וייבוא ריהוט לבית, תוכלו ליהנות ממגוון רחב וגדול של פינות אוכל בכל צורה צבע וסגנון. השולחנות מעוצבים בעיצוב ייחודי על ידי מיטב המעצבים של הרשת. במקביל כל תהליכי הייצור וחומרי הגלם האיכותיים עומדים בכל התקנים והייצור נעשה בשיטות טכנולוגיות מהמתקדמות בענף.

דיבאני סנטר, מזמינה אתכם להנות ממבחר שולחנות אוכל שיעשו לכם את הפסח וכל אירוע חגיגי אחר. צוות העובדים המיומן והמקצועי ילווה אתכם משלב התכנון והעיצוב, דרך שלבי הייצור ועד אספקה לביתכם באמינות ובאדיבות. לשולחנות האוכל של דיבאני סנטר ניתנת אחריות מלאה לכל המכלול ושירות לכל בעיה במשך שנים רבות. וזאת על מנת להעניק לכם את המוצר הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן