עיצוב סלון פינתי זול

wsi imageoptim FRANCESCA840X510

בשנים האחרונות יותר ויותר בתים בוחרים באופציה של סלון פינתי. יש לכך כמה סיבות. ראשית, בבתים רבים הסלונים הפכו גדולים ורחבי ידיים על חשבון חדרי המגורים שהפכו קטנים יותר, מה שמאפשר הצבת ספה גדולה ומסיבית מדגם פינתי. שנית, הסלונים הפינתיים ידועים כנוחים במיוחד והם משתלבים היטב בסוגים שונים של חללים. שלישית, סלון פינתי הוא בבחינת שניים במחיר אחד משום שהוא כולל בעצם שתי ספות שמחוברות זו לזו, מה שנחשב נוח למדי.

הסלונים הפינתיים הפכו פופולאריים במיוחד והרבה ישראלים מעוניינים כיום להחליף את הסלון הקיים בדגם פינתי שנחשב מעוצב ובעל מראה עדכני. מה שלא כולם יודעים הוא שחנויות יוקרה רבות מציעות ריהוט יוקרה שכולל סלונים פינתיים בטווח רחב של מחירים. סלון פינתי זול מאפשר לכם לפנות חלק מהתקציב לעיצוב הסלון כחלל מודרני ועכשווי עם כורסה צבעונית תואמת או כריות מתאימות.

סלון פינתי זול עם כורסה יוקרתית

כך למשל, ניתן להציב בחלל הסלון סלון פינתי זול גדול ונוח במיוחד ומולו להציב כורסה צבעונית. הכורסה יכולה להיות בצבעים מנוגדים או משלימים, עשויה מחומרים אחרים או דומים בהתאם להעדפה העיצובית שלכם. כך או כך חשוב שהכורסה תתכתב עם הסלון הפינתי ותשלים אותו בין אם בעיצוב, בחומרים, בצבעוניות או בכל אופן אחר שעולה על דעתכם.

אפשרות נוספת להעשיר את המראה של סלון פינתי זול היא לבחור שטיח בעל צבעוניות מעניינת ומגוונת שישלים מראה מעוצב ומיוחד של כל הסלון. אפשרות אחרת היא לעשות שימוש באביזרים כמו תאורה, תמונות או וילונות כדי להשלים את מראה הסלון ולהפוך אותו למיוחד ואטרקטיבי.

איכות בכל מקרה

בשונה מאביזרי הסלון כמו כריות, וילונות או שטיח, סלון לא מחליפים בתדירות גבוהה. לכן אם רכשנו ספה איכותית וטובה במחיר אטרקטיבי כדאי לבחור צבע ניטראלי שיאפשר לנו משחק מרבי עם החלל. ספות צבעוניות עשויות להיות אטרקטיביות אולם בטווח הרחוק זו בחירה לא משתלמת שאינה ורסטילית ואינה מאפשרת לנו להשתנות עם הזמן. דווקא מערכות ישיבה סולידיות מאיכות טובה במחיר אטרקטיבי עשויות לתת מענה הולם לצרכינו המשפחתיים שמשתנים מעת לעת וגם לטעם העיצובי שלנו.