חידוש הבית עם סלון במבצע

wsi imageoptim 10

בא לכם לחדש את הבית ולא יודעים איך? לא רוצים להוציא הון תועפות על רכישת ריהוט חדש? הצעה שלנו- חדשו את חדר האורחים עם סלון במבצע מבין מבחר הסלונים שמוצעים בחנויות היוקרה. רכישת סלון חדש עשויה לשנות את מראה הבית מקצה לקצה ולהביא ניחוח עיצובי חדש לחלוטין לתוכו.

סלון במבצע
מערכת ישיבה מבד מאת דיבאני סנטר – דגם CIRCUS

חנויות הרהיטים מציעות מבחר רחב של סלונים והבחירה לעתים מבלבלת. אם כבר החלטתם לרכוש סלון במבצע עשו זאת בחנות יוקרה שתאפשר לכם לרכוש מוצר איכותי במחיר מוזל. עסקה כזו תבטיח לכם מוצר איכותי ועמיד לאורך שנים במחיר מצוין עם שירות ללא דופי. זכרו שבחנות כל ספה או מערכת ישיבה עשויה להיראות איכותית ומרהיבה, אולם במבחן הזמן רק ריהוט יוקרה איכותי יחזיק מעמד שנים ויאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך זמן.

סלון יוקרתי, סלון במבצע ומה שביניהם

סלון יוקרתי ומעוצב לא חייב לעלות הרבה ויש כמה דרכים להוזיל את העלויות. ראשית ניתן לבחור בריהוט מתצוגה שהוא זול משמעותית לעתים עד מחצית המחיר המלא. במקרה כזה בדקו את מצב הריהוט, הברגים, החיבורים והבד והבטיחו לעצמכם אחריות למוצר. וודאו מול החנות מהי האחריות שתקבלו ועבור אילו חלקים כדי להבטיח שהמוצר אכן ישרת אתכם.
בחנויות יוקרה מוצג ריהוט יוקרה עמיד במיוחד כך שגם אם החלטתם לרכוש ריהוט מתצוגה היו בטוחים שהוא חזק ועמיד. יתר על כן, חנויות יוקרה שמות דגש על עיצוב החנות ובוודאי מקפידות לשמור על פריטי התצוגה בקנאות מה שמבטיח לכם סלון נקי ושמור במרבית המקרים.

אופנה זה דבר יחסי

אפשרות אחרת לרכוש סלון במבצע היא לבחור בסלון מהקולקציה הישנה. במצב כזה תוכלו לקבל הנחה משמעותית עבור סלון חדש לגמרי שהחנות מעוניינת לפנות מהתצוגה כדי להכניס ריהוט חדש מהקולקציה החדשה. נסו לנצל את ההזדמנויות הללו. בני המקרים- רכישה מתצוגה ורכישה מקולקציה קודמת לא תמיד תוכלו להחליף את סוג או צבע הבד. במקרה כזה תוכלו להעשיר כל ספה או מערכת ישיבה עם כריות תואמות באיכות טובה ובצבעוניות מעניינת או להוסיף כורסה מעוצבת שתשלים את מראה הסלון.

סלון במבצע
מערכת ישיבה משולבת עור-בד מאת דיבאני סנטר – דגם FOX

ריהוט יוקרה אם כן לא חייב לעלות הרבה. עם מעט יצירתיות, גמישות, תשומת לב ותזמון נכון תוכלו למצוא ספות מעוצבות במחירים נוחים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן