מערכת ישיבה פינתית

מרבית מערכות הסלון מהדור הישן התאפיינו בעיצובים פשוטים וישרים- בדרך כלל היו מערכות ישיבה אלו מורכבות מספות בודדות וישרות של 3+2 מקומות ישיבה, ועוד כורסה בודדת או יותר. הסגנון של מערכות הסלון המודרניות השתנה במידה רבה עם גידול שטח הדירות וחדרי המגורים, והעיצוב כיום כולל אלמנטים חדישים כמו ספות ארוכות, תוספות שזלונג, ספות טלוויזיה וכן מערכות ישיבה פינתיות המנצלות טוב יותר את שטח החדר.

מערכת ישיבה פינתית במבצע בדיבאני סנטר

אם החלטתם להיפרד מהסלון הישן ולהתחדש במערכת ישיבה פינתית יוקרתית, זכרו כי צריך להתחשב ולהתאים את הסגנון והצבע לעיצוב הבית ולפריטים האחרים בחדר המגורים. אחד היתרונות הבולטים של מערכת ישיבה פינתית היא הניצול המלא של שטח הסלון (בעיקר הפינות) לצורך הישיבה- חשוב לבדוק שהמידות אכן תואמות.
מומלץ לפנות לרשת רהיטים גדולה ואמינה, היכולה להבטיח לכם שתקבלו מוצר באיכות טובה אשר לביתכם בזמן שסוכם, ולהתייעץ עם מומחי הרשת על מנת לוודא שהסלון מתאים לביתכם, פונקציונאלית ועיצובית.

ספה פינתית דגם ROOFTOP
ספה פינתית דגם ROOFTOP

מבחר גדול של עיצובים, ריפודים וצבעים

מערכות ישיבה יוקרתיות ואיכותיות אינה צריכה לעלות סכום גבוה, אולם חשוב לרכוש אותה בחנויות הרהיטים הגדולות, בהן ניתן לראות ולהזמין מתוך מבחר עצום של דגמים, דוגמאות וגדלים הנמצאים בתצוגה. מעבר למה שתראו בקטלוג הרשת, ניתן על פי רוב לבקש שינויים קלים במידות, ולהתאים את מערכת הישיבה הפינתית לדרישותיכם המדויקות. בדרך כלל קיימת אפשרות להאריך את אחת מזרועות הספה, לשלב ספה תואמת נוספת למערכת הפינתית, ולבקש רמת רכות על פי טעמכם.
הקפידו לבחור בעור אמיתי ואיכותי, או בבדים מתוך מבחר עצום של סוגים, צבעים ודוגמאות- כדאי לבחור בבדים המודרניים שהם חזקים, עמידים וקלים לניקוי.

מערכת ישיבה פינתית מעור דגם SAHARA
מערכת ישיבה פינתית מעור דגם SAHARA

ברשת דיבאני סנטר, חברת ריהוט המייבאת ומשווקת מוצרי ריהוט ברמה הכי גבוהה שיש (טלפון 9092*), תוכלו לבחור ממבחר רחב של רהיטים לבית, ריהוט לסלון ומערכות ישיבה פינתיות בעיצוב יוקרתי ובאיכות גבוהה- זכרו כי ריהוט איכותי לא חייב להיות יקר. החברה מקפידה על שירות צמוד, מוצרים איכותיים, אמינות באספקת הרהיטים ומתן אחריות על המוצרים שתקנו ברשת.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן