כורסא נפתחת למיטה

wsi imageoptim מיטה טורונטו 540.810

כורסה נפתחת למיטה מבית דיבאני סנטר

כורסא נפתחת למיטה מהווה פתרון פונקציונאלי מושלם לאירוח וכמקום לינה נוסף בבית. מעבר לכך, גם בני הבית יכולים להשתמש בכורסא כמיטה בעת הצפייה בטלוויזיה בלילה, ולהירדם בנוחות עד הבוקר ללא צורך לקום ולעבור לחדר השינה. כורסאות נפתחות מגיעות בשלל עיצובים, דגמים וצבעים, וממבט חיצוני לא ניתן להבחין כי לא מדובר בכורסאות רגילות. בשל המבחר הגדול ניתן להתאים את הכורסא לעיצוב הכללי של כל סלון וכל מערכת ישיבה.

כורסא נפתחת למיטה דגם TORONTO
כורסא נפתחת למיטה דגם TORONTO

איך לבחור כורסא נפתחת למיטה

כורסאות הנפתחות למיטה היא רהיט מורכב יותר משאר הרהיטים בסלון, בעיקר בגלל מנגנון הפתיחה שלה והעובדה שמדובר ברהיט בגודל משתנה. לפני קנייה ממומלץ לבדוק את הנקודות הבאות:

  • מנגנון פתיחת הכורסא למיטה- האם אנו מסתפקים במנגנון פשוט של מושב וגב כורסא המחוברים בתפר, או משקיעים במנגנון מכאני מורכב ואיכותי, ידני עם קפיצים או אפילו חשמלי.
  • איכות המזרון ונוחות- יש לבדוק את איכות החומרים מהם עשוי המושב והאם הוא מותאם לשינה למשך לילה שלם.
  • עיצוב הכורסא- איך משתלבת הכורסא במראה הסלון, או האם חשוב יותר שתהיה קימת אופציית אירוח למספר אורחים. חשוב להשקיע בבד איכותי ולבחור היטב את גווני הריפוד.
  • גודל הכורסא- יש להתחשב במידות החדר בו אנו מעוניינים למקם את הכורסא ולקחת בחשבון את מידותיה לאחר הפתיחה למצב שינה.
  • תקציב- למרות המגבלות כדאי להשקיע במוצר איכותי שיחזיק מעמד שנים רבות, ולא להתפשר על מוצר שיתקלקל לאחר זמן קצר או שהשינה עליו אינה נוחה.

כורסא נפתחת למיטה במבצע

כורסא נפתחת למיטה מומלץ לרכוש רק בחברה אמינה, וותיקה ומקצועית, היכולה להבטיח כורסא איכותית שתעמוד בכל הקריטריונים שהצבתם- חברה שתספק את המוצר במועד, תשרת אתכם נאמנה זמן רב ללא תקלות ובעיות, ותבטיח אחריות לאורך זמן.
חברת דיבאני סנטר( טלפון 9092 *) מתמחה בעיצוב וריהוט כל הבית, מזמינה אתכם לבקר באחד מסניפיה ברחבי הארץ, להתרשם ממגוון הדגמים בתצוגה ולהתחדש בכורסא נפתחת למיטה שתענה על כל דרישותיכם, עם מתן שירות אדיב ומקצועי ואחריות מלאה לטווח ארוך.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן