סלונים פינתיים

סלונים פינתיים

אחת הבחירות המועדפות כיום בעיצוב הסלונים בבתים הוא רכישת סלונים פינתיים מעוצבים ויוקרתיים המיוצרים מעור או בד איכותיים. סלונים פינתיים הפכו בשנים האחרונות לטרנד מוביל בשל יתרונם כנותני פתרון מושלם לחללים קטנים וגדולים כאחד. סלון פינתי מאפשר להציבו בפינת הסלון בין שני קירות ובכך ליצור מרחב גדול לסלון. בסלונים אלה ניתן גם לארח יותר מספר אנשים בו זמנית. אלו מאפשרים לכם ליהנות מישיבה נוחה ולארח יותר אנשים בצורה אופטימלית. סלונים כאלה יוצרים אווירה נוחה וחמה לכל האורים ובני הבית היושבים יחדיו.

סלונים פינתיים

סלונים פינתיים מאת דיבאני סנטר דגם ICON

בשנים האחרונות ולאור התפתחות הטכנולוגיות הוכנסו בסלונים הללו מגוון שיפורים ושדרוגים כמו ריקליינרים לראש או לרגליים, מנגנונים חשמליים ועוד. בחירת הסלונים הפינתיים מאפשרת לכם לעצב את הסלון בצורה הנראית לכם ולבחור את כיווני הספה.

סלונים פינתיים

סלונים פינתיים מאת דיבאני סנטר דגם ROOFTOP

כשאתם רוצים לבחור בסלונים פינתיים חשוב לבחור במערכת נוחה, עמידה ואיכותית מחומרי גלם איכותיים העומדים בכל התקנים הדרושים, ולבחור בחנות ויצרן אמינים בעלי ניסיון ומוניטין מוכח. כמו כן, חשוב לבדוק אם יש אחריות, לכמה זמן, על מה היא חלה ומי הגורם המבצע בכל תקלה ומתן שירות לקוחות.

סלונים פינתיים

סלונים פינתיים מאת דיבאני סנטר דגם DREAM

מרכיב נוסף שיש לבדוק בטרם תרכשו סלון פינתי הוא התאמת המערכת ישיבה לגודל החלל שלכם, חשוב גם לשלב את הסלונים הפינתיים בעיצוב הכולל של חלל הסלון ולבחור בסגנון היוצר הרמוניה מושלמת עם שאר האביזרים הנמצאים בחלל.

סלונים פינתיים

סלונים פינתיים מאת דיבאני סנטר דגם TIPUNA

ברשת Divani Center עיצוב כל הבית תוכלו לרכוש סלונים איכותיים מעור או מבד. רשת Divani Center יצרנית הריהוט הבינלאומית ובעלת וותק בענף למעלה מ-40 שנה, מציעה לכם ממבחר ענק של סלונים ללא מתחרים. לחברה היצע גדול ועשיר הכולל סלונים פינתיים מעור ומסוגי בד איכותי דוחה כתמים, סלונים מעוצבים בסגנונות שונים כפרי, מודרני, עתיק ועוד.

לאור ההתפתחות הטכנולוגיות בעולם הרשת עושה שימוש בחומרי גלם איכותיים ומייצרת עבורכם את הסלונים בהתאמה אישית. ניתן לבחור את סוגי הבד/עור במרקם וגוונים שונים. ניתן לשפר רכיבים ועוד הרבה אפשרויות בתאם לצרכים שלכם, לטעם האישי וכמובן לתקציב.

מעוניינים לרכוש סלונים פינתיים? היכנסו לאתר דיבאני סנטר – המומחים לעיצוב כל הבית, או תגיעו לאולמות התצוגה בסניפי הרשת הפזורים ברחבי הארץ, ותקבלו שירותי ייעוץ והכוונה לבחירה נכונה ולעיצוב מושלם של סלונים פינתיים במחירים אטרקטיביים, מבצעים חמים ותנאי תשלום נוחים. החברה מעניקה אחריות מלאה על מוצריה ומספקת את המוצרים עד לבית הלקוח ולשביעות רצונו.