ספות מעוצבות

בין אם מדובר בהצבת ספות מעוצבות בחללים השונים בבית כו במשרדים ועסקים שונים, בבחירת ספות, מעבר לבחירת סוג החומר עץ, מתכת, ריפוד בד או עור, עיקר הדגש מונח על עיצוב הספה ושתהיה בהתאמה עם שאר העיצוב הכולל בחלל הנבחר. ברוב המקרים ספות מיועדות לאירוח אך גם בשימוש על בסיס יומיומי. הצבת ספות בחללים השונים היוצרים הרמוניה מושלמת מעיד גם על אופי בעלי המקום ועל הסגנון הרווח במקום. אין ספק כי ספות מעוצבות לבית או לעסק גורם להכנסת אווירה מודרנית נוחה ומזמינה.

בחירת ספות מעוצבות

בבחירת ספות עלינו לוודא שהם מספיק נוחות לישיבה, אך גם מעוצבים בצורה אלגנטית עבור האירוח. עלינו להקפיד שיש שפע של מקומות ישיבה, ואם אפשר אז לסדר את כל הרהיטים כך שהיושבים בספות המעוצבות יתרשמו לחיוב מכל העיצוב הכולל בחלל וליהנות מהשילוב בין העיצובים. כיום השיפורים הטכנולוגיים ותחום העיצוב שהתפתח הביא למצב בו ניתן לראות ספות בשלל גדלים ובמרקמים וצבעים שונים תוך שילוב של חומרי גלם שונים ואיכותיים. כיום מבחר הדגמים העשיר הביא לייצור ספות המגיעות כספות בודדות בגדלים שונים, ספות פינתיות, ספות בשילוב שזלונג ועוד הרבה דגמים נוספים.

ספה מעוצבת בדיבאני סנטר
ספה תלת מושבית מעור דגם LUGANO

ספות בד מעוצבות

ספות מעוצבות, מעניקות יופי ונוחות כאשר, העיצוב הנחשב ביותר הוא מאוד נקי, מאוד מינימליסטי, כל ספה הינה אומנות בפני עצמה. אחד מסגנונות העיצוב הבולטים ביותר בשנים האחרונות הוא ספות פינתיות, כאשר העיצוב המיוחד משלב מודרניות לצד נוחות. ספות בסגנון פינתי מורכבות מכמה חלקים המתחברים אחד לשני, ויוצרים רושם מודרני יוקרתי ומעודן במגוון צבעים מרהיבים. בעיצוב ספות משתלבים מגוון מרקמים, סוגי בד או עור ובשילוב צבעים של שחור ולבן, אפור עכבר ואפור בהיר ועוד. כאשר בכל מקרה יש הקפדה יתרה על טיב ואיכות המוצר.

ספות מעוצבות
ספה נפתחת למיטה דגם BAYA

חשוב לדעת כי ספה מעוצבת כמו ברשת Divani Center מיוצרות מחומרי גלם איכותיים ושהמעצבים שעיצבו את המוצר מתמחים בנושא ובעלי מיומנות המסוגלת לבצע התאמה מושלמת בין חללי הבית לבית הרהיט שנבחר. ברשת Divani Center, החברה הבינלאומית והמובילה בתחום, מציעים לכם מבחר ספות בעיצוב מקורי וייחודי של מעצבי הבית בעלי שם בינלאומי בתחומם. כל הספות מיוצרות בתהליכי ייצור קפדניים במיוחד וחומרי הגלם מהאיכותיים ביותר שיש והעומדים בכל התקנים הדרושים.

ספות מעוצבות
ספות מעוצבות מבית דיבאני סנטר – ספת ריקליינר דגם BROOKLYN

ספות מעוצבות קונים רק ב- Divani Center ונהנים משירות ואחריות מלאה לאורך שנים רבות וממחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן