סלונים מעוצבים מבית דיבאני סנטר

המודעות לעיצוב הבית מתחילה בסלון הבית ולא בכדי. הסלון הוא כרטיס הביקור של הבית, החלל הבולט בתוכו והמרחב שמשמש אותנו למגוון שימושים מהנים. זמן האיכות המשפחתי מתקיים בסלון, הרגעים הנעימים שלנו עם בן או עם בת הזוג מתרחשים שם, שעות הפנאי שלנו מוקשות פעמים רבות לרביצה ורגיעה בסלון וכמובן זהו המרחב העיקרי שמשמש לאירוח המשפחה והחברים שלנו.

כרטיס הביקור של הבית

מכל הסיבות הללו חשוב במיוחד לעצב סלון שיהיה מצד אחד יוקרתי ומעוצב ובעל מראה עוצמתי שיתפוס את תשומת הלב של האורחים, ומצד שני יהיה נוח ופרקטי וייצר חלל נעים ומרגיע. סלונים מעוצבים מוצעים כיום במגוון דגמים והתאמת הסלון למרחב תלויה בכמה וכמה גורמים כמו גודל הסלון, סגנון החיים של בני הבית, מבנה המשפחה, הרגלי האירוח, העדפות עיצוביות ועוד.

סלונים מעוצבים
סלון מעוצב מבית דיבאני סנטר – דגם Nouage

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת הסלון הוא גודל החלל. חלל גדול רוחב ידיים ידרוש סלון גדול ובעל נוכחות. מנגד, חלל קטן יחייב סלון קטן שיאפשר תנועה בסלון וגם יהווה מוקד עיצובי לסלון. ההמלצה הגורפת היא למדוד את הסלון ולהגיע עם המידות לחנות. יועצי החנות יוכלו לסייע לכם לקבל החלטה בהתאם לסוג הסלון שתרצו.

סלונים מעוצבים במגוון בדים, צורות והרכבים

מערכות ישיבה מגיעות במגוון דגמים, ואפשרויות המשחק הן בלתי מוגבלות. אם בעבר נהגנו לרכוש סלון סטנדרטי שכלל ספה של שלושה מושבים, ספה של שני מושבים וכורסה הרי שכיום ניתן לבחור ספה ושתי כורסאות, ספה גדולה וספה קטנה בלבד וכן הלאה. זאת ועוד, טרנד ספות בצורת ריש הוא נפוץ מאד ולא מעט אנשים מעדיפים לבחור לעתים ספת ריש גדולה עם כורסה מעוצבת שיכולה להיות בצבעים שונים, סגנון אחר או מראה שונה שמשלים את העיצוב הכולל של החלל.

סלונים מעוצבים
סלון מעוצב מבית דיבאני סנטר – דגם MISTRAL

היבט אחר שחשוב לבחון הוא הרכב המשפחה. במשפחה שיש בה ילדים קטנים נעדיף במקרים רבים בד ניתן לכבס או כזה שמתנקה בקלות. למי שטועה לחשוב כי ריהוט יוקרה אינו פרקטי נסביר שהבדים החדשים אינם רק נוחים לשימוש וניקיון אלא גם נהנים ממראה יוקרתי ומעוצב. סלונים מעוצבים הם בחירה נכונה אפוא למי שרוצה בית מעוצב במראה מושלם.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן