ספות אירוח

מערכת ישיבה פינתית משולבת בד ועור דגם PERLA

אנחנו הישראלים אוהבים לארח והכנסת האורחים הישראלית ידועה בנדיבותה. זה כולל חברים, מרים ובני משפחה. בבתים רבים נהוג לארח את כל בני המשפחה לחגים או לשבתות ולכן ניתן למצוא ספות אירוח כמעט בכל בית בישראל. הן נחשבות נוחות ופרקטיות, תופסות מעט מקום ומאפשרות בעזרת מנגנון פתיחה נוח וקליל להביא פתרון לאירוח הילדים או המשפחה. באחרונה ניתן למצוא יותר ויותר ריהוט יוקרה גם בתחום ספות האירוח עם מגוון של עיצובים, בדים וצבעים שהופכים את החדרים בבית לאטרקטיביים במיוחד.

ספות אירוח מעוצבות ומרשימות

במקום ספות האירוח המסיביות של פעם שהגיעו בעיצוב אחיד ומשעמם, כיום ניתן לבחור ספות אירוח יפיפיות בעיצובים מרשימים שיהפכו את החדר למעוצב והרמוני. כך, בשגרת היומיום ישמור החדר על חזות מעוצבת ויוקרתית וכאשר מגיעים אורחים הם יוכלו להתרווח ולהתארח בהנאה. בחנויות של ריהוט יוקרה ניתן למצוא היום מבחר רחב של ספות אירוח נוחות במיוחד מבדים איכותיים ולכם נותר רק לבחור.

חומרים עמידים

חשוב לזכור שספות האירוח משמשות במקרים רבים משפחה וילדים ולכן חשוב לבחור בדים רחיצים שמתנקים בקלות ודוחים לכלוך על כל סוגיו. זה יבטיח לכם מוצר שיישמר עמיד לאורך זמן במראה יוקרתי וחדש שיעמוד בכל האתגרים שיציבו בפניו ילדים. בנוסף, כדאי לבחור בספות עם ארגז אחסון שבו תוכלו לאחסן את כל המצעים שמשמשים את האורחים, מה שיקל על חווית האירוח שלכם.

ספת אירוח מאת דיבאני סנטר – דגם PERLA

כמו כל רהיט, בין אם מדובר על ספות, מערכות ישיבה, ספה לסלון או ספת אירוח חשוב לבחור בחנות לריהוט יוקרה שתביא בפניכם מוצרים מעולים באיכות טובה ועם גימורים מצוינים. במקרה של ספות האירוח חשוב לשים לב למנגנון הפתיחה והסגירה של הספה. מנגנון לא איכותי ירעיש, יחרוק ויקשה על הפתיחה והסגירה וגם עלול להישחק בתוך זמן קצר. מנגנון איכותי ועמיד לעומת זאת יישמר לאורך זמן, יקל על השימוש ולא יתקלקל בתוך זמן קצר.

גודל מושלם

ניתן למצוא כיום ספות לאירוח במגוון גדלים כך שתוכלו להתאים את הספה לחלל. ספות ספר למשל מאופיינות בכך שתופסות מעט מקום ולכן יתאימו לחללים קטנים. מנגד ספות גדולות יותר יתאימו לחדרים גדולים יותר ויאפשרו ליהנות מספה מעוצבת ביומיום ומפתרון שינה במקרה הצורך כשמגיעים האורחים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן