סלון מעוצב

בחירת סלון מעוצב והתאמתו לבית

החלפת מערכת הישיבה הישנה ורכישת סלון מעוצב לחדר המגורים שלכם נראה כעסק קל ופשוט- מחפשים באתרי האינטרנט, או ניגשים לאחת מרשתות הרהיטים הזולות הקרובות אליכם, בוחרים במערכת ישיבה המוצאת חן בעינכם מתוך המבחר העצום הקיים בשוק, משלמים עוד קצת עבור ההובלה והרהיטים החדשים והיפים כבר יגיעו לסלון. האמת היא שלרבים מהקונים מצפה, לעיתים קרובות, חוויית קנייה לא נעימה, וחלקם אף נאלצים לבצע החלפה, לעיתים מיידית, של הסלון אותו רכשו בשל אי התאמה בגודל ובצורה או בגלל פגמים ואיכות ירודה.

רכישת סלון יוקרתי – השקעה לטווח ארוך

בחירת וקניית סלון שיהיה גם פונקציונאלי ונוח, גם יפה ומשתלב עם סגנון הבית וכזה שיחזיק מעמד וישמש אתכם שנים רבות, הוא תהליך הדורש תכנון, חשיבה עיצובית, ובסופו של דבר התייעצות עם מומחים וקנייה ברשת וותיקה ואמינה. ראשית, יש למדוד ולתכנן היטב איזה מערכת ישיבה אתם צריכים, כמה אנשים ואורחים היא אמורה לשמש, איך היא משתלבת בחדר המגורים שלכם מבחינת גודל ובעיקר איך יעוצב הסלון וכיצד ישתלב בסגנון הכללי של הבית. סלון יוקרתי ישמש אתכם עשרות שנים, אל תחסכו בזמן התכנון והחיפושים אחרי סלון מעוצב מתאים, ורצוי להשקיע מעט יותר על מנת לוודא שאתם מקבלים מוצר איכותי ועמיד.

סלון מעוצב דגם PABLO
סלון מעוצב מבית דיבאני סנטר – דגם PABLO

כללים לבחירת סלון מעוצב

מערכת ישיבה, יוקרתית ויפה ככל שתהיה, צריכה להתאים למראה חדר המגורים ולעיצוב הכללי של הדירה. למרות שטעמכם האישי הוא הקובע, מומלץ תמיד לקבל חוות דעת מאיש מקצוע המבין בעיצוב הבית, ולהגיע לחנות הרהיטים עם תוכנית כללית של הסלון והחדרים המתחברים אליו (כולל מידות מדויקות), ואף לצלם את חדר המגורים הקיים.
בזמן בחירת הסלון יש לשים לב לאלמנטים עיצוביים רבים כמו סגנון כללי (מודרני או עתיק), בחירת הריפוד- עור, דמוי עור או בדים מסוגים רבים, וכמובן אין ספור אפשרויות של צבע וגוון.

שירות ואחריות של חברה מקצועית

בסניפי רשת הרהיטים דיבאני סנטר יסבירו לכם, כי לא פחות חשוב ממערכת הישיבה עצמה הוא השירות הנלווה של בית העסק. אל תותרו על יעוץ מקצועי וצמוד, והקשיבו בסבלנות להסברים ולהצעות שיעלו בפניכם מומחי הרשת. בכל רשת שתקנו ודאו את מועד הקבלה מראש, דאגו לתאם את דרך ועלות ההובלה וודאו שאתם מקבלים אחריות מתאימה. לבחירת סלון מעוצב וחדש, התקשרו לסניפי דיבאני סנטר 9092*, או היכנסו להתרשמות מהקטלוג באתר האינטרנט.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן