שולחן סלון – Living Room Table

שולחן סלון – Livingroom Table מעוצב – יוקרה ויופי בחדר המגורים

שולחן סלון – Livingroom Table – במרכזו של כל חדר מגורים ביתי נמצא רהיט מרכזי וחשוב שלא תמיד מקבל את הכבוד הראוי לו- שולחן הסלון. לרוב, קיימת נטייה להשקיע זמן, מחשבה וכסף בבחירת מערכת הישיבה, ורק לאחר מכן לבחור שולחן מתאים, אך יש לזכור כי שולחן סלון – Livingroom Table אינו פריט עיצובי בלבד, ויש לו מגוון שימושים ותפקידים אותם צריך לקחת בחשבון בזמן הקנייה. שולחן הסלון מהווה רהיט מרכזי המשלים את תמונת העיצוב הכוללת של הסלון כולו, ולכן חשוב לבחור בשולחן סלון – Livingroom Table יוקרתי, איכותי, קל משקל ובטוח, שישמש אותנו למשך שנים רבות לאחר הקנייה.

מה לבדוק לפני שקונים שולחן סלון מעוצב?

בחנויות הרהיטים וברשתות ניתן למצוא מגוון רחב של שולחנות סלון במגוון סגנונות, דוגמאות וצבעים. החומרים העיקריים הם מתכת, עץ וזכוכית, חשוב מאוד לבחור במוצר איכותי מחברה מוכרת ואמינה. יש לזכור כי בני הבית, אורחים וילדים עלולים להיתקל בשולחן ולכן עליו להיות בטיחותי, חזק ועמיד.
חשוב לבדוק היטב את גודל השולחן ולהתאימו כך שיישאר מספיק מקום למעבר בינו ובין ספות הישיבה, ניתן לגוון ולבחור בשני שולחנות קטנים ותואמים במקום שולחן אחד גדול. כמו כן ניתן למקם שולחן קפה קטן (אפשרי גם עגול) בפינות הסלון בין שתי ספות.

שולחן סלון דגם ABAA
שולחנות סלון מעוצבים מאת דיבאני סנטר – דגם ABAA

שימושים שונים לשולחן סלון

יש לזכור כי מדי פעם יש צורך להזיז את השולחן, לצורך ניקיון או לצורך שימוש האורחים, ולכן חשוב שלא יהיה כבד בצורה מוגזמת. לחלק מהשולחנות ניתן להוסיף תחתיות החלקה מסיליקון לרגליים או אף גלגלים.
מומלץ לקחת בחשבון את השימושים לו מיועד השולחן – הגשת כיבוד או שתייה, נשיאת עיתונים וספרים, ולקחת בחשבון אם בכוונתנו לקשט אותו בחפצים נוספים כמו אגרטל פרחים או פסלון, ולפי הצורך והשימוש, לבחור בשולחן מתאים (כמו שולחן עם מדף תחתון).

שולחן סלון דגם MIKAA
שולחנות סלון מעוצבים מאת דיבאני סנטר – דגם MIKAA

קנייה ברשת רהיטים וותיקה ואמינה

כמו שאר רהיטי הבית והסלון, חשוב שתקנו שולחן סלון – Livingroom Table  ברשת מקצועית ואמינה, כך שתוכלו להיות שקטים שרכשתם מוצר שהוא ללא רק בעל עיצוב יוקרתי ומיוחד אלא גם בטיחותי, חזק ועמיד. בסניפי רשת הרהיטים דיבאני סנטר (טלפון 9092 *) תוכלו לבחור שולחן סלונים מעוצבים מתוך מבחר גדול של שולחנות בתצוגה, לקבל שירות אדיב ומקצועי ולהתאים שולחן חדש ואיכותי לסלון ביתכם.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן