כורסת 100% עור

כורסת 100% עור, 100% נוחות

אנשים הבוחרים לרכוש כורסה מעור, מצפים כי מעבר ליוקרתיות והעיצוב, יקבלו מוצר עמיד ואיכותי שיחזיק מעמד שנים רבות בצורתו ומראהו. לפני שאתם בוחרים לרכוש כורסת 100% עור, רצוי לדעת פרטים חשובים שירחיבו את הידע ויעזרו לכם בקבלת החלטה לבחור בכורסת 100% עור איכותית, עמידה ונוחה.

רוב כורסאות העור עשויות מעור בקר העובד תהליך של עיבוד העור עד למידת עובי אחיד אתו ניתן לעבוד. את העור המעובד מצפים בציפוי מלאכותי המבוצע בלחץ והוא זה שיוצר את הטקסטורה ואת הגוון שאנו רואים על הכורסה. העור, הוא אותו עור. ולכן שמסתכלים על כורסת עור בטקסטורה וגוונים שונים, חשוב שתדעו שמדובר באותו עור ואם אהבתם את הטקסטורה, והנוחות בישיבה עליה, לכו על זה. לטקסטורה ישנה רק השפעה עיצובית ואין היא קשורה לנוחות, לאיכות ולעמידות הכורסה לאורך שנים.

כורסה איכותית עם תוחלת חיים ארוכה

מה שמשמעותי ומביא כורסת 100% עור להחזיק מעמד שנים רבות זה סוג ואיכות העיבוד שהעור עבר. עיבוד העורות מתבצע ברמות איכות שונות, ולא תמיד אפשר לדעת האם העיבוד היה ברמה גבוהה. בשלבי העיבוד של העור, צובעים את העור כך שהצבע נספג בו לעומק. עורות אלו יותר רכים מכיוון שאין עליהם שום שכבה נוספת. חשוב לדעת, כי עור איכותי סופג הכל ועל כן רוב הכורסאות מעור מגיעות עם ציפוי סינטטי של שכבת העור כדי למנוע ספיגה אך עם הזמן הוא נשחק.

כורסת 100% עור מדגם MIO 52
כורסת 100% עור מדגם MIO 52

בחברת דיבאני סנטר החברה המובילה בארץ ובעולם בייצור ריהוט מסוגים שונים של עור ובד, מתמחה זה שנים רבות בייצור כורסת 100% עור שמעניקה ללקוח, יוקרה, איכות ונוחות מקסימליים והנאה לאורך שנים. אחד המוצרים המובילים את הרשת היא כורסת 100% עור מדגם MIO 52.

הכורסה הטובה מסוגה

כורסת MIO 52, עשויה משילוב של עור איכותי המרופד על שלד העשוי מניקל איכותי אל חלד וקל לניקוי ותחזוקה שוטפת. כחלק שירותי החברה ניתן לייצר את הכורסה במגוון צבעים של העור האמתי והאיכותי. כחברה בעלת וותק וניסיון רב שנים, מעניקה חברת דיבאני סנטר ללקוחותיה שירותי ייעוץ והתאמה בבחירת כורסאות עור שיענו על הצרכים שלהם, ושישתלבו היטב עם העיצוב בחלל בו תוצב הכורסה.

כחברה מובילה באיכות ובשירות, מקפידה החברה לייצר את מוצריה בתהליכי ייצור קפדניים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם באיכויות גבוהות במיוחד העומדות בכל התקנים מהמחמירים ביותר. בנוסף ובמעמד מסירת הכורסה ללקוח בביתו, מעניקה חברת דיבאני סנטר תעודת אחריות הכוללת את אחריות היצרן והנחיות חשובות לתחזוקה וטיפול שוטף בכורסה כדי להבטיח לכם איכות, נוחות ועיצוב ייחודי שישמר כך למשך שנים רבות.

אז אם אתם רוצים להנות מיוקרה ואיכות ללא פשרות ונוחות מקסימלית, בדיבאני סנטר תוכלו לרכוש את כורסאת החלומות שלכם מעור איכותי ומלא במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן