שולחן סלון יוקרתי לכל כיס

שולחן סלון יוקרתי מבית דיבאני סנטר

סלון הבית נחשב ללב ומרכז הבית ועל כן בחירת שולחן סלון יוקרתי ומותאם משפיע על עיצוב הסלון כולו. התפתחות הטכנולוגיות בייצור שולחנות סלון, מזנונים ויחידות קיר המשתלבות עם מערכות הישיבה בסלון התפתחו מאד וגם זמינות חומרי הגלם, הם אלה שמאפשרים כיום לייצר שולחן סלון יוקרתי בשילוב חומרי גלם שונים ובאיכות ורמה גבוהים. בעיצוב שולחן סלון לביתכם הבחירה מרובה ומגוונת. בעבר, התאפיין סגנון מודרני לסלון בערבוב מספר סגנונות שונים בעלי מרקמים, צבעים וחומרי גלם מגוונים. יחד עם זאת, החלה כיום מגמה של עיצוב ייחודי ואינדיבידואלי, המשלב עיצוב קלאסי בגווני לבן ושחור עם מאפיינים מודולאריים שמאפשרים לשנות את מבנה הסלון וצורתו.  

עיצוב כל הבית: שולחן סלון יוקרתי באיכות הגבוהה ביותר!

רוב שולחנות הסלון בסלונים השונים יהיו קטנים יותר בגודלם, עם או בלי גלגלים. חלקם אף ניתנים לפירוק והרכבה בצורות שונות כמו פלטה נפתחת, מדפים ומגרות נשלפות, או שולחן בעל מספר יחידות. תכונות אלו מאפשרות לשנות בקלות את מיקום השולחן בהתאם לצרכי האירוח השונים. זאת ועוד, כיום ניתן לייצר שולחנות סלון בהתאמה אישית. ועל כן  מוצעים שולחנות אלו במגוון צורות מרובעות, משולשות, אובאליות, אסימטריות וגליות, וכן שולחנות בצורת קובייה, בסגנון יפני או שולחנות פיסוליים, עם קווי מתאר ייחודיים ובשילוב חומרי גלם שונים. בנוסף, ניתן למצוא שולחנות סלון בעלי רגליים פשוטות וישרות, או רגליים מעוטרות, מגולפות או מעוקלות. שולחנות אלו מוצעים גם הם בקשת רחבה של צבעים ומרקמים.

שולחן סלון יוקרתי - דגם PIXAA

שולחן סלון יוקרתי מבית דיבאני סנטר – שולחן סלון דגם PIXAA

כשאתם בוחרים שולחן סלון יוקרתי, מודרני וחדשני, חשוב לתת דגש על פריט שיתאים בעיצובו וגווניו לשאר הפרטים בחלל, כולל ספות, מזנון, ריצוף ושטיחים. במקביל, שיהיה חזק ומספיק מרווח. בבחירה שלכם חשוב לבחור בגודל הרצוי, בסגנון שישתלב בקלות עם הפרטים האחרים. וישרת אתכם לאורך שנים רבות. למי שבכל זאת מעוניין בשולחן ייחודי בעל אמירה עכשווית עדיף לגשת לרשת הריהוט היוקרתי של דיבאני סנטר ולהנות ממבחר יוקרתי הניתן לייצור בהתאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם, לעיצוב חלל הסלון שלכם  ומחיר שווה לכל כיס.

שולחן סלון יוקרתי - דגם ABAA

שולחן סלון יוקרתי מבית דיבאני סנטר – שולחן דגם ABAA

דיבאני סנטר, הרשת הבינלאומית בעלת המוניטין רב השנים, מייצרת ומשווקת מבחר שולחנות סלון בעיצוב ייחודי ומקורי על מעצבי הבית ובהתאמה אישית. היכנסו לאתר החברה או תגיעו לאחד מאולמות התצוגה ותהנו, מליווי צמוד ומקצועי להתאמת שולחן הסלון היוקרתי, הבא שלכם במחיר משתלם ולהנאה מושלמת.

שולחן סלון יוקרתי דגם POLARIS

שולחן סלון יוקרתי מבית דיבאני סנטר – שולחן קפה דגם POLARIS

דיבאני סנטר – המומחים לריהוט, כעת מספקים ריהוט מעוצב ואיכותי לכל הבית! קראו עוד פה:
דיבאני סנטר – חיפה

שד' ההסתדרות 62
(מול קניון לב המפרץ)

דיבאני סנטר – נתניה

גיבורי ישראל 5
מתחם סיטי פולג
א.תעשייה פולג

דיבאני – ראשון לציון

ילדי טהרן 5 מתחם G2
צמוד לסינמה סיטי

דיבאני – ראשון לציון

לח"י 4 מתחם G1
קומה 2 מעל דקטלון

.
גודל פונט
נידוגיות