ספות עור

ספות עור

סלון הבית הינו למעשה החלל המרכזי של הבית כולו בו אנחנו מבלים את רוב שעות הפנאי ולרוב גם מארחים בו את האורחים. כחלק מחלל הסלון, המרכיב העיקרי המשפיע על העיצוב כולו הוא מערכות הישיבה כאשר האפשרויות בלתי מוגבלות וכיום ניתן אף לרכוש ספות עור מועצבות ומרשימות המעניקות לעיצב הסלון מראה יוקרתי ואיכותי. כיום מגוון הדגמים של ספות עור ניתן להשיג בכל עיצוב נדרש ובהתאמה אישית לעיצוב הכולל בחלל, לגודל, לטקסטורה ולכל שיקול אחר. ספות עור בסלון מהוות את הפריט המרכזי ולכן כל שדרוג של סלון כולל בראש וראשונה רכישת ספות עור בעלי עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות.

ספות עור מבית דיבאני סנטר

ב- Divani Center, רשת הריהוט הכל לבית היוקרתי ניתן לרכוש ספות עור בעיצוב ייחודי ואיכות מהגבוהות ביותר של ספות עור והאפשרויות הן כמעט אינסופיות, החל מהמערכות הקלאסיות של ספה תלת מושבית ועוד דו-מושבית וכורסא בודדת (3+2+1), ספה אחת ארוכה, עם או בלי שזלונג, ספה נפתחת ההופכת למיטה, ריקליינרים, ספה נפתחת ההופכת לכורסאות טלוויזיה אישיות, ספה פינתית ועוד. כאשר כל אלה ניתנים לעיצוב ולייצור בהתאמה אישית ולפי גודל, צבע, מרקם לבחירת הלקוח.

ספות עור

ספות עור

ב- Divani Center, מעניקים לכם אפשרויות בחירה מגוונות. ספות העור של Divani Center, מיורות תחת ביקורת איכות המבוצעת בכל שלב ורמת גימור ללא פשרות. חומרי הגלם האיכותיים עומדים בכל התקנים מהמחמירים בעולם והשילוב בין חומרים איכותיים, צוות מיומן ומקצועי ורמת גימור מושלמת מאפשרת לכם להינות מספות עור הנשמרות בעיצובן ואיכותן לאורך שנים.

ספות עור

ספות עור

ב- Divani Center, יוכלו להתאים עבורכם את ספות העור המושלמות והתואמות ביותר לעיצוב הבית שלכם בהתחשב בצרכים המשתנים שלכם. המבחר העשיר יספק לכם מגוון אפשרויות לבחירה. לאחרונה ב- Divani Center, הוכנסו דגמים חדשים של ספות עור המשלבות חומרי גלם שונים ומעניקים לספות העור מראה ייחודי ומושלם. כך למשל, תוכלו להתרשם מדגם ספות העור הבאות:

  • ספה תלת מושבית מעור דגם LUGANO – 100% עור, אפשרות ל-2 ריקליינרים חשמליים, מערכת הגנה לתינוקות וילדים, משענות ראש 12 מצבים, רגליי מתכת ואפשרויות בחירה של גוונים בהתאמה אישית.
  • ספה מעור דגם CALYPSO – 100% עור תוצרת איטליה, מגיע בצורת ספת מקסי 3 מושבים, רגל מתכת, ניתן להזמינה בעור או בד איכותי, להוסיף משענות ראש מתכוונות, הדום נשלף חשמלי, לשלב כריות נוי תואמות לקבלת מראה מושלם ועוד.

דגמים אלו ועוד רבים אחרים וטובים מוצעים לכם לבחירה ברשת המובילה בישראל ובעולם של Divani Center. עם רכישת ספות מעור ברשת תקבלו תעודת אחריות הכוללת את אחריות היצרן וכן הנחיות חשובות ביותר לתחזוקה ולטיפול בספות העור היוקרתיות. הנכם מוזמנים להיכנס לאחד מסניפי הרשת או לאתר ברשת ולהתרשם ממגוון הדגמים המובחרים. ב- Divani Center, מבטיחים לכם שירות אישי וייחודי במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. זה הזמן להגיע לרשת וליהנות מחוויית רכישה מושלמת ומשתלמת.