איך בוחרים פינות אוכל מעוצבות

איך בוחרים פינות אוכל מעוצבות

פינות אוכל היא אחד מהאזורים החשובים ביותר בעיצוב הבית, פינת אוכל מרשימה יכולה לשדרג את המראה של הבית כולו וליצור גוון ייחודי בעוד פינת אוכל משעממת עלולה להעכיר על עיצוב הבית. 

העיצוב של פינת האוכל מתחיל במרכז שלה, בשולחן. השולחן הוא הרהיט סביבו נבנית פינת האוכל והוא יכול להעניק לה מראה קלאסי וכבד כמו שהוא יכול להפוך אותה לאלגנטית ומודרנית. כאשר בוחרים שולחן לפינת האוכל, או ריהוט בכלל, חשוב מאוד לוודא שהאיכות של הרהיט גבוהה, רהיטים לא איכותיים ייהרסו במהירות והמראה שלהם ידרדר.

בחירת שולחן לפינות אוכל מעוצבות

תהליך בחירת השולחן לפינת האוכל שלך צריך להתחיל בבחינת האפשרויות הרבות הקיימות בבית עסק מקצועי ובעל מוניטין. בחינת האפשרויות השונות של עיצובי פינת אוכל והרהיטים השונים בהן תעזור לך להבין את העיצוב אשר מתאים לבית שלך בכלל ולפינת האוכל שתשמח אותך בכל ארוחה בפרט. בכדי לעזור לך להתחיל וליצור את פינת האוכל המושלמת עבורך, אנחנו רוצים להציג בפנייך דוגמאות לשני שולחנות איכותיים ומהריבים אשר יכולים לקחת את העיצוב של פינת האוכל שלך לרמה הבאה.

שולחן מעוצב לפינת אוכל VERSAA

העיצוב המינימליסטי של שולחן זה מאפשר לו לבלוט מבלי להכביד על החלל ולהשתלב בצורה מושלמת עם העיצוב הכללי של החדר. הפלטה העליונה של שולחן מעוצב זה עשויה מקרמיקה בעלת גימור זכוכית או חלודה והיא יושבת על זוג רגליים מרובעות מנירוסטה. העיצוב של שולחן זה מאפשר לשלב אותו עם מגוון עיצובים של כיסאות.

שולחן מעוצב לפינת אוכל ASTRAA

שולחן בעל עיצוב מהפנט ורגליים מברזל צבעוני מעוצב אשר מזכיר פיסת אומנות ומשרה אווירה של חום ורגיעה. על גבי הרגליים הייחודיות יושבת פלטה קרמית יפיפייה באורך של שני מטרים ורוחב של מטר.

הארוחה הבאה שלך יכולה להיות בפינת אוכל בדיוק בטעם שלך

שני השולחנות שהצגנו כאן הם רק טעימה אשר נועדה לגרום לך להתחיל ולהבין איך נראית פינת האוכל המושלמת עבורך. עשית כבר את הצעד הראשון לקראת הארוחה המושלמת בפינת האוכל המושלמת, הצעד השני הוא לראות פינות אוכל מעוצבות שונות באתר או להגיע אל אחד מהסניפים שלנו, הצעד השלישי הוא לבשל.

אנחנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום הכוללות טרייד אין, מימון ב-100% ואף תשלום ב-36 תשלומים.