עיצוב סלון

לאחד המקומות המרכזיים בבית. המראה והעיצוב יוצרים את האווירה, והרבה פעמים אנשים עושים טעיות בעיצוב סלון ביתם. לרוב, סידור הריהוט בסלון לא נכון, ובעצם יוצר בלאגן בנראות ובנוחות הכוללת.

מה לקחת בחשבון כשמעצבים הסלון?

בעיצוב סלון חשוב למקם את ספת הישיבה או חלקה עם הפנים לכניסה ולא עם הגב, זה יותר נעים ומכניס אורחים. אין למקם את מערכת הישיבה עם הגב לוויטרינה או למרפסת ולחסום את הנוף. בבחירת סלון, יש לבחור סלונים ומערכות ישיבה מותאמים. אנשים עושים טעויות ברכישת מערכות ישיבה לא תואמות לגודל ולחלל ובטח שלא לקונספט העיצוב הכולל. ברוב המקרים זה גורם לעיוות בחלל הסלון ולתחושת אי נוחות. כדאי מאוד לבדוק שמערכות הישיבה השונות אכן מתאימות לצורה וגודל הסלון. אם ריהוט מפריע לגישה לשאר החללים בבית, התוצאה היא חוסר נוחות. צריך לבדוק את גודל הרהיטים ביחס לחלל, ולדאוג לנגישות ומעברים בטוחים.

עיצוב מחושב והגיוני

בסידור סלון יש להימנע מיצירת פינות שגורמות לאי סדר כמו פינות מחשב. כשתכנון הבית נכון הסלון אמור להיות החלל הייצוגי של הבית כולו ואין מקום לפינות. גם אם החלל קטן יש דרך לדאוג להסתרת אביזרים מיותרים באמצעות ריהוט שמתוכנן מראש לאחסון.

סלון עם תאורה ראויה

כדי שהסלון יהיה משולם, חשוב לשים דגש גם על התאורה. לא רק בנורה ממוקדת, שיורדת למטה ומאירה את השולחן. צריך לקנות תאורה שתפוקת האור שלה תהיה חזקה להאיר את כל החלל, כדי לא ליצור חדר לא מואר ולא נעים. וכמובן לא למקם גופי תאורה גדולים במקומות פינתיים.

עיצוב סלון
עיצוב סלון עם דיבאני סנטר

בתכנון סלון הבית, והכל נלקח בחשבון יש לשלב סלונים מעוצבים ומערכות ישיבה שיותאמו בצורה מושלמת לעיצוב הביתי הכולל. ברשת Divani Center המייצרת ומשווקת ריהוט איכותי ויוקרתי ומתמחה בעיצוב כל הבית תוכלו לרהט, לעצב ולשלב בסלון ביתכם מבחר מוצרים מבית היוצר של הרשת באיכות ללא פשרות ובעיצובים מקוריים. לחברה מגוון רהיטים לסלון הכוללים ספות, כורסאות, מערכות ישיבה פינתיות, שולחנות, מזנונים, יחידות קיר צמודות, גופי תאורה מעוצבים ואקססוריז רבים היוצרים הרמוניה מושלמת במרחב חלל הסלון ביתכם.

ברשת Divani Center צוות מיומן ומקצועי ילווה וייעץ לכם בעיצוב סלון המשלב בין כל הפרמטרים הדרושים לעיצוב מושלם. גם מוצרי החברה יותאמו באופן מושלם תוך הקפדה על איכות המוצרים ורמתם וישרו אווירה נעימה ומקורית לעיצוב סלון ביתכם במחירי מבצע אטרקטיביים, ותנאי תשלום נוחים. היכנסו לאתר או תגיעו לאחד מסניפי הרשת בארץ ותגשימו לעצמכם חלום של עיצוב סלון מושלם כמו שתמיד רציתם.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן