קטלוג פינות אוכל לבתים פרטיים

קטלוג פינות אוכל לבתים פרטיים

עם אפשרות לטרייד אין ועד 36 תשלומים שווים ב-100% מימון, קטלוג פינות אוכל של דיבאני סנטר הוא ככל הנראה בדיוק מה שחיפשת כדי לעצב את הבית. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבי הפנים והרהיטים המובילים ומבחינתך זה אומר ריכוז של כל המוצרים הכי שווים תחת קורת גג אחת. 

רוצה לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על איכות ויחס אישי? נשמח לפגוש אותך בסניפים כדי להראות לך את המוצרים הנבחרים מהקטלוג שלנו. 

קטלוג פינות אוכל – שולחנות אוכל שכדאי להכיר

לשם התחלה, ריכזנו עבורך כמה דגמים מובילים שכדאי להציץ בהם:

שולחן אוכל LUNAA

LUNAA הוא יותר משולחן: זהו רהיט אידיאלי לפינת אוכל עם אפשרות לפתיחה ומודולאריות כמו שתמיד רצית. כמו כן, בדגם LUNAA מחכה לך פלטה עליונה בגוון זכוכית מט ואפשרות לתוספת הארכה. המידות של השולחן הן 100X76X180, אך ניתן גם להזמין את LUNAA בגדלים של 160 או 140 ס"מ. 

שולחן אוכל DOLCE

DOLCE הוא שולחן עגול עם פלטה עליונה משיש איכותי שיהפוך את פינת האוכל שלך ליוקרתית מאי פעם. כמו כן, העיצוב המרשים כולל רגל מתכת מעוגלת והנוכחות משפיעה על כל חלל הפנים של הבית הפרטי. הדרך לשלב את השולחן היא להתרשם מהמוצרים בקטלוג, לקחת בחשבון מידות של 1420X1420X60 ולבצע הזמנה דרך האתר הרשמי של דיבאני סנטר כדי להבטיח תנאי מימון נוחים.

שולחן אוכל VETRAA 

שולחן אוכל VETRAA מגיע עם פלטה עליונה אובלית ורגל מעוצבת וכך משלב בין אסתטיקה ופונקציונאליות. בין היתר, פלטה עליונה קרמית בעלת ציפוי לכה תעזור לך לשמור על ניקיון בפינת האוכל – בעוד רגל ברזל צבעונית ואפשרות לרגל מתכת ישדרגו את כל הבית. כעת שולחן VETRAA זמין עבורך במספר גימורים וצבעים, במידות L.250 x H.76 x D.120 ס"מ או L.220 x .H.76 x D.100 ס"מ ובמחיר משתלם.

איזה רהיטים לשמור לך בקטלוג פינות האוכל שלנו?

השארת פרטים באתר תאפשר למומחים של דיבאני סנטר להעמיד לרשותך את הרהיטים המושלמים שלנו. רוצה לשדרג את פינת האוכל? לחיצה אחת כאן ונרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית.