פינות אוכל הבחירה הנכונה

פינות אוכל הבחירה הנכונה

אזור האכילה בבית יכול לשמש את המשפחה ביום יום והוא יכול להתאים לאירוח. בהתאם לעיצוב ולגודל של הבית שלך יהיה לך צורך להתאים את הרהיטים. אם יש לך משפחה גדולה, כדאי מאד שיהיה לך שולחן מתאים וכיסאות רבים. אם יש לך מרפסת אפשר להפוך אותה לנעימה הרבה יותר על ידי הוספת שולחן קטן שאפשר יהיה לשבת בשמחה סביבו.

פינות אוכל מעוצבות הן חלק משמעותי בבית

העיצוב של אזור האכילה משפיע על היום יום בבית. באופן כללי אפשר להגיד כי בית מעוצב הוא בית שכיף יותר לחזור אליו. בהתייחסות אל העיצוב יש להבדיל בין האזורים הסגורים כמו חדרי השינה ובין האזורים הפתוחים כמו פינות אוכל.

הפינה יכולה להיות מקום מרכזי מאד בו מתאספים כל בני הבית. העיצוב שלה משפיע על הנוחות, על ההנאה מכל ארוחה ועל אופן וקלות האירוח. לכן, בדיבאני סנטר מחכים לך שלל רהיטים ועיצובים שיהפכו את הבית שלך לנעים יותר.

לעצב את פינת האוכל עם דגמים מובילים

באתר ובסניפים השונים של דיבאני סנטר מחכים לך פינות אוכל מעוצבות ועוד שלל רהיטים ועיצובים מרגשים. אנו ממליצים לך לבחון את הקטלוג ולהסתכל על שני הדגמים הבאים:

דגם GOYAA

שולחן אוכל מרשים עשוי מעץ אלון מלא משולב עם רגלי ברזל בצבע שחור. זהו שולחן שאי אפשר להתעלם מהעיצוב שלו. מצד אחד עץ האלון בא לידי ביטוי ויוצר רושם רב ומצד שני הרגליים מעניקות מראה קליל ופתוח. שולחן זה יהיה מושלם לבית מעוצב ויהיה כיף לשבת סביבו.

פריט המתלווה לדגם זה הוא מזנון עם ארבע דלתות המשלים את המראה. גם הוא עשוי עץ אלון ורגליו מברזל שחור.

דגם DOLCE

שולחן אוכל עגול עם רגליים מעוצבות ולא סטנדרטיות. השולחן מתאים לחללים קטנים, כתוספת לשולחן גדול, ישתלב היטב גם במרפסת או על הדק. הפלטה של השולחן עשויה שיש איכותי והרגליים ממתכת מעוגלת.

פינות אוכל הבחירה הנכונה בעיצוב המושלם ובמחיר משתלם

בדיבאני סנטר אנו מאפשרים לך לעצב את הבית במחיר משתלם. לנוחיותך, ניתן לבצע טרייד אין, ליהנות מ-100% מימון ופריסת תשלומים לשלוש שנים.