פינת אוכל

פינת אוכל

דיבאני סנטר יכולה לשדרג את הבית שלך עם ריהוט איכותי במחירים משתלמים. אנחנו מבינים בדיוק כמוך שאין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, לכן משקיעים גם בפרטים הקטנים של פינות ושולחנות אוכל. מבחינתך, המשמעות היא ריכוז של כל הדרישות תחת קורת גג אחת וקטלוג דגמים מרהיב במרחק לחיצת כפתור בודדה.

פינת אוכל בדגם VETRAA: פינה בצבעים שמתאימים לך

דגם VETRAA כולל שולחן אוכל עם פלטה עליונה אובלית ורגל מעוצבת. על רקע החשיבות הגדולה של הרהיט הזה במטבח ובבית שלך, אנו מקפידים לשווק אותו באחריות מלאה ועם כתובת שאליה יתאפשר לך לפנות בכל שאלה.

דגמי VETRAA מתאפיינים בפלטה עליונה קרמית בעלת ציפוי לכה וברגל ברזל צבעונית מעוצבת, עם אפשרות להחלפה ברגל מתכתית. אם מוסיפים למשוואה גם גימורים וצבעים אקסקלוסיביים, מבינים שמדובר ברהיט המושלם לאזור האכילה של המשפחה.

את דגמי VETRAA שלנו ניתן להשיג במידה L.250 x H.76 x D.120 ס"מ או במידה L.220 x .H.76 x D.100 ס"מ ובמספר גימורים וצבעים. כמו כל שאר הרהיטים, גם את דגמי VETRAA אנו מציעים ב-100% מימון ובפריסה לעד 36 תשלומים נוחים עבורך.

פינות אוכל דגם GOYAA: כשעץ וברזל נפגשים

דגם GOYAA מייצג את הגישה שלנו כלפי שולחנות אוכל בפרט ורהיטים בכלל: שילוב בין אלמנטים איכותיים, מעוצבים ופונקציונאליים. לראייה, דגם GOYAA מפגיש בין שולחן אוכל עץ אלון מלא ורגל ברזל מעוצבת והתוצאה שונה מכל מה שהכרת.

החזיתות של דגם GOYAA גם הן מעץ אלון מלא, משולב ברזל מצופה לכה שחורה, כאשר הפלטה העליונה היא קרמיקה וקיימת אפשרות לתוספת מגירת סכו"ם. מבחינת מידות, שולחן האוכל מגיע בגודל של L.220*H.76*P.100 של ומידות המזנון 4 דלתות הן L.210*K.80*P.50.

סוגרים לך את פינת האוכל

נציגי דיבאני סנטר יחשפו בפניך את סודות המקצוע ויעזרו לבחור את שולחן האוכל המושלם ממגוון פינות אוכל. אנו מתחייבים להעניק לך יחס אישי ולשמור עבורך את המבצעים השווים ביותר עבור פינת אוכל שמתאימה לך. הלקוחות הקיימים בוחרים בנו בגלל הסחורה האיכותית ואפשרויות התשלום הרבות, אז לך רק נותר להשאיר פרטים באתר ולהצטרף להצלחה.