פינות אוכל נפתחות לאכול ביחד אבל לא קרוב מדי

פינות אוכל נפתחות

כאשר מתכננים את פינת האוכל של הבית נתקלים בשאלה אחת, כמה אנשים אנחנו רוצים לארח בכל פעם. מעבר לכך ששולחנות גדולים תופסים שטח רב ועלולים לגרום לחלל להרגיש קטן יותר, לא נעים לאכול מספר מועט של אנשים בשולחן גדול. מצד שני, שולחנות קטנים מצמצמים את אפשרויות האירוח, לעתים בצורה די קיצונית. הפתרון, כפי שבוודאי הבנת כבר, הוא פינת אוכל נפתחת בעלת רמת עיצוב גבוהה. אם בעבר שולחנות נפתחים היו בעלי מראה מגושם ומנגנוני פתיחה מסובכים, כיום ישנו מגוון רחב של פינות אוכל מעוצבות נפתחות אשר ישדרגו כל בית.

לאילו בתים מתאימות פינות אוכל נפתחות

פינת אוכל נפתחת פותחת בפני דיירי הבית מגוון רחב של אפשרויות לאירוח מבלי להכביד על העיצוב של הבית בשגרה. למעט בתים שבהם ארוחות משתפות גדולות הן דבר יומיומי ויש להם מרחב בפינת האוכל, שולחן נפתח מעוצב יכול להתאים לעיצוב של כל בית ולשדרג את פינת האוכל מכל בחינה. בכדי לעזור לך להבין כיצד נראית פינת אוכל נפתחת, היינה שתי דוגמאות מרהיבות ואלגנטיות.

פינת אוכל נפתחת ATLANTIS

פינת האוכל הנפתחת ATLANTIS משרה מראה יוקרתי עם פלטת קרמיקה מונעת חום וגוף MDF מצופה לכה פורניר. כאשר סגורה, פינת האוכל הינה באורך של כ-1.80 מטר ורוחב של 1.05 מטר. לאחר פתיחה פשוטה, האורך של פינת האוכל עולה ל-2.60 מטר.

פינת אוכל נפתחת VIAA

פינת אוכל זו מגיעה עם רגליים מעץ מלא בעיצוב ייחודי עליהן יושבת פלטת זכוכית או קרמיקה. המראה הביתי של שולחן זה מתאים למגוון רחב של פינות אוכל מעוצבות ויחידת ההארכה שלו הופכת אותו למושלם לאירוח. 

פינת אוכל נפתחת – פותחת בפנייך את כל האפשרויות

פינות אוכל נפתחות מאפשרות לך לנצל בצורה הטובה ביותר את המרחב המוקדש לפינת האוכל בבית שלך. בחירה בעיצוב הנכון של פינת האוכל יאיר על הבית כולו ופינת אוכל נפתחת תאפשר לך לארח מספר מגוון של אנשים מבלי לחפש אחר פתרונות לא אסתטיים או נוחים לקראת כל חג.

באתר ובסניפים השונים שלנו ישנו מגוון עצום של דוגמאות לפינות אוכל מעוצבות אשר יכולות להיפתח ואנחנו מזמינים אותך ליהנות ממימון של 100%, פריסה ל-36 תשלומים וטרייד אין על פינות אוכל.