פינות אוכל נפתחות לאירוח מושלם

פינות אוכל נפתחות

פינת אוכל מייצגת את אחד האזורים החשובים ביותר בבית. מלבד התפקיד הפונקציונאלי של פינת אוכל עבור המשפחה והילדים, זה המקום שאליו נרצה להזמין אורחים וחברים. כתוצאה מכך, אין תחליף לפינת אוכל יוקרתית שמחברת בהצלחה בין המטבח והסלון.

פינת אוכל שנפתחת וחוסכת במקום

השיקול העיקרי בבחירת פינת אוכל הוא חיסכון במקום. מצד אחד, פינת האוכל אמורה לענות על צורך שימושי ולהשתלב עם כיסאות. מצד שני, לא בכל בית פרטי יש מספיק מקום לפינת אוכל גדולה. הפתרון הוא לנצל את היתרונות של פינת אוכל שמסוגלת להיפתח וכך ליהנות מכל העולמות. כמו כן, מומלץ להשקיע בפינת אוכל איכותית שתחזיק מעמד.

באיזה פינות אוכל כדאי לבחור?

באתר דיבאני סנטר אפשר כבר עכשיו להתרשם מדגמים מובילים של פינות אוכל אקסקלוסיביות. הנה למשל שני דגמים ששווה לשים לב אליהם:

ATLANTIS

שולחן האוכל הנפתח מדגם ATLANTIS מגיע עם פלטה עליונה מקרמיקה ועם אפשרות לתוספת הרחבה של 70 ס"מ. סך הכל בפתיחה כולל הרחבה הוא מגיע ל-2.60 מטר, מה גם שמסגרת ויטראז' ברזל שמשודכת אליו מעניקה לו מראה דומיננטי בחלל הפנים.

כמו כן, גוף MDF מצופה לכה פורניר ופלטת קרמיקה מונעת חום קטגוריה 1 הופכת את ATLANTIS לשולחן האוכל המושלם עבור חלל האירוח הביתי.

פינת אוכל דגם ATLANTIS

פינת אוכל דגם ATLANTIS

פינת אוכל דגם VIAA

פינת אוכל דגם VIAA

שולחן האוכל VIAA מגיע גם הוא עם יחידת הארכה ובולט בגלל רגליים מעץ מלא. את הפלטה העליונה של VIAA אפשר לבחור בין זכוכית או קרמיקה, כאשר היתרון הוא התאמה לסגנון עיצוב מודרני וכפרי כאחד.

תעודת אחריות והנחיות לתחזוקה יהפכו את שולחן האוכל לחלק בלתי נפרד מהבית שלך גם בעתיד. במקביל, אנו נהיה זמינים עבורך עם תשובות לכל השאלות ועם שירות לקוחות שמספק פתרונות לכל בעיה.

 

פינות אוכל נפתחות במחיר שמתאים לך

דיבאני סנטר מעמידה לרשותך קטלוג מגוון של פינות אוכל נפתחות. אנו מזמינים אותך להתרשם מהדגמים היוקרתיים ומציעים 100% מימון. כמו כן, נשמח להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת על בסיס טרייד אין או 36 תשלומים מיד לאחר שנקבל את פרטיך דרך האתר.